Luneta Swarovski X5i 5-25x56 P L 1/8 MOA PLEX-I+

Luneta Swarovski X5i 5-25x56 P L 1/8 MOA PLEX-I+

Innowacyjna luneta celownicza Swarovski X5i zapewnia nieprawdopodobną precyzję nawet na bardzo dużych odległościach, a wszystko za sprawą nadzwyczajnie precyzyjnej regulacji 1/8 MOA (1 klik na 100m to 0,3636cm). Do tego X5i jest niesamowicie jasna, wytrzymała, powtarzalna i łatwa w obsłudze.

  Polityka bezpieczeństwa

Informacje, które zamieścisz w formularzu są bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL

  Dostawa

Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24H

  Gwarancja

W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Innowacyjna luneta celownicza Swarovski X5i zapewnia nieprawdopodobną precyzję nawet na bardzo dużych odległościach, a wszystko za sprawą nadzwyczajnie precyzyjnej regulacji 1/8 MOA (1 klik na 100m to 0,3636cm). Do tego X5i jest niesamowicie jasna, wytrzymała, powtarzalna i łatwa w obsłudze.

EKSPERT NA DŁUGICH DYSTANSACH

PRECYZJA BEZ OGRANICZEŃ. Dzięki X5/X5i określenie „precyzyjny strzał” nabiera zupełnie nowego znaczenia. Korzystając z pokręteł i sprężynowego mechanizmu dociskowego możesz skorygować punkt trafienia z nadzwyczajną dokładnością.

ŁATWA OBSŁUGA. Intuicyjna obsługa funkcji daje poczucie pewności niezbędne do oddania strzału, kiedy nadejdzie właściwy moment.

CORAZ LEPSZA. Dzięki niezrównanej wytrzymałości, wynikającej z zastosowania części stalowych w pokrętłach oraz grubościennego głównego tubusu, X5/X5i zapewnia imponującą powtarzalność i precyzję nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

OPTYCZNA DOSKONAŁOŚĆ. Możesz trafić w cel tylko wtedy, gdy go widzisz. Tradycyjnie doskonały układ optyczny stworzony przez SWAROVSKI OPTIK, pozwoli ci dokładnie zobaczyć swój cel.

MODELE LUNETY CELOWNICZEJ:

USTAWIENIE POKRĘTŁA GÓRNEGO W SKOKACH

USTAWIENIE POKRĘTŁA GÓRNEGO W MINUTACH KĄTOWYCH

 X5/X5i 3,5-18x50 P z korektą punktu trafienia co 1/4 minuty kątowej (MOA)

80 skoków na obrót

20 minut kątowych MOA na obrót

 X5/X5i 5-25x56 P z korektą punktu trafienia co 1/8 minuty kątowej (MOA)

100 skoków na obrót

12,5 minuty kątowej na obrót

POKRĘTŁO GÓRNE

ODLEGŁOŚĆ PRZESTRZELANIA. Odległość przestrzelania można łatwo przywrócić w dowolnym momencie, nawet w warunkach słabego oświetlenia, przekręcając pokrętło do momentu zatrzymania w pozycji zerowej

WSKAŹNIK OBROTU. Otwór wskaźnikowy w pokrętle pozwala łatwo odczytać obrót pokrętła i w ciągu kilku sekund wybrać odpowiednią nastawę, nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

SUBZERO. Wyjątkowe sytuacje wymagają wyjątkowych innowacji. Funkcja SUBZERO umożliwia wybór ustawień poniżej odległości przestrzelania, dzięki czemu możesz oddawać celne strzały do bliższych celów. Ta funkcja sprawi, że będziesz świetnie przygotowany niezależnie od odległości do celu.

POKRĘTŁO PARALAKSY

Dzięki niemu możesz precyzyjnie skorygować błąd paralaksy dla odpowiedniej odległości do celu.

PIERŚCIEŃ WSKAZUJĄCY POWIĘKSZENIE

Pierścień wskazujący powiększenie umożliwia łatwe odczytanie wartości ustawionego powiększenia w dowolnej pozycji strzeleckiej.

DOKŁADNOŚĆ DZIĘKI INNOWACJOM

PRECYZYJNY MECHANIZM. Nowy sprężynowy mechanizm dociskowy w lunetach celowniczych X5/X5i zwiększa zakres korekty do 116 minut kątowych. Zadaniem dźwigni utrzymującej jest wywieranie stałego nacisku w każdym z ustawień mechanizmu obrotowego. Ta innowacja opracowana przez firmę SWAROVSKI OPTIK jest elementem całego zestawu rozwiązań, które mają na celu zapewnienie maksymalnej precyzji – wyjątkowego układu opartego na bezkompromisowej doskonałości.

JAKIE SĄ KORZYŚCI? Luneta celownicza X5/X5i wyposażona w precyzyjny sprężynowy mechanizm dociskowy umożliwia korygowanie punktu trafienia z niezrównaną dokładnością co 1 lub 1/8 minuty kątowej w całym dostępnym zakresie z uwzględnieniem zarówno odległości, jak i siły wiatru (model X5/X5i 5-25x56 P)

DOSKONAŁY UKŁAD OPTYCZNY

PATRZĄC PRZED SIEBIE. X5/X5i marki SWAROVSKI OPTIK to luneta celownicza zaprojektowana z myślą o tym, by spełnić nawet najbardziej wygórowane wymagania, dlatego charakteryzuje się najwyższą sprawnością optyczną w całym zakresie powiększeń. Duże pole widzenia ułatwia szybkie uchwycenie celu z dużej odległości. Doskonała jakość obrazu oraz siatka celownicza o dużym kontraście umożliwiają rozpoznanie każdego szczegółu, co oznacza, że X5/X5i wyznacza nowe standardy w dziedzinie sprawności optycznej.

JAKIE SĄ KORZYŚCI? X5/X5i pozwala docenić gromadzone przez dziesięciolecia doświadczenie firmy SWAROVSKI OPTIK w zakresie projektowania i produkcji rewelacyjnych urządzeń teleoptycznych. Zastosowany w tej lunecie celowniczej układ optyczny o wysokiej sprawności sprawi, że będziesz mógł precyzyjnie celować, nie odczuwając znużenia nawet w sytuacjach wymagających szczególnego skupienia (na przykład podczas wielogodzinnych zawodów).

STRZAŁ ZA STRZAŁEM, SERIA ZA SERIĄ

MOC PŁYNĄCA Z DOŚWIADCZENIA. Każda luneta celownicza X5/X5i jest wykonana z materiałów najwyższej klasy i wielokrotnie poddawana najsurowszej kontroli jakości. Grubsze ściany głównego tubusu, zintegrowane części stalowe w pokrętłach oraz sprężynowy mechanizm dociskowy w mechanizmie obrotowym gwarantują maksymalną stabilność nawet podczas korzystania z broni o dużym kalibrze lub oddawania strzałów w skrajnych temperaturach.

JAKIE SĄ KORZYŚCI? Niezawodny Model X5/X5i imponuje niezrównaną powtarzalnością i precyzją – strzał za strzałem, seria za serią. Co więcej X5/X5i wytrzymuje nawet bardzo silne uderzenia.

NIE KAŻDY CEL POJAWIA SIĘ W DOBRYCH WARUNKACH OŚWIETLENIOWYCH

IDEALNA W KAŻDYM ŚRODOWISKU. Moduł podświetlenia w lunecie celowniczej X5/X5i pozwala dokonać wyboru spośród 10 różnych poziomów jasności. Przy wyłączonym podświetleniu siatki są całkowicie czarne i wyraźne, natomiast po jego włączeniu, siatki zostają w całości podświetlone.

JAKIE SĄ KORZYŚCI? Podświetlenie siatki pozwala uzyskać maksymalny kontrast zarówno w dzień, jak i o zmierzchu. Dzięki temu możesz precyzyjnie namierzyć cel niezależnie od pory dnia.

X5i 5-25x56
Nowy

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło