Lornetka Swarovski EL 8,5x42 W B

Lornetka Swarovski EL 8,5x42 W B

Lornetki Swarovski z serii EL o prametrach 8,5x42 polecane są dla dla myśliwych i ornitologów.

  Polityka bezpieczeństwa

Informacje, które zamieścisz w formularzu są bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL

  Dostawa

Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24H

  Gwarancja

W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

logo_swarovski

Lornetki Swarovski z serii EL o prametrach 8,5x42 polecane dla dla myśliwych i ornitologów.

Jedyny w swoim rodzaju sposób trzymania umożliwia komfortową obsługę nawet jedną ręką. Niewielki ciężar i dobre wyważenie ułatwiają prowadzenie długotrwałych obserwacji. Dopracowany układ optyczny najwyższej jakości odpowiada za kontrastowy i wierny obraz.


W serii EL, firma SWAROVSKI OPTIK stosuje wysokiej jakości technologie, takie jak uszlachetnienie SWAROBRIGHT zapewniające wierne oddanie kolorów w całym spektrum świetlnym, czy też powłoki SWAROTOP i SWARODUR, które gwarantują jasny i kontrastowy obraz.

Technologia SWAROVISION

To, co czyni lornetki SWAROVSKI OPTIK wyjątkowymi to soczewki HD redukujące wszelkie aberracje, gwarantując niedościgniony kontrast, rozdzielczość i wierność oddawania barw. Wraz z wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi zapewniają doskonałą widoczność nie tylko pod słońce, ale także po jego zachodzie. Wypłaszczacz pola obrazu użyty w torze optycznym eliminuje krzywiznę pola, dystorsję i nieostrość brzegową (astygmatyzm).

Powłoki SWAROCLEAN

Powłoka na zewnętrznej powierzchni soczewki SWAROCLEAN posiada właściwości antyadhezyjne, ułatwiające usuwanie zanieczyszczeń z soczewek obiektywów i okularów, przede wszystkim zaschniętych pozostałości mineralnych (np. plam wody po zaparowaniu), środków ochronnych przeciw owadom i żywicy drzewnej. Soczewki można czyścić z mniejszą intensywnością, dzięki czemu istotnie wydłuża się trwałość produktów optycznych.

Otwarty korpus

Dzięki unikalnej, otwartej konstrukcji korpusu, te kompaktowe lornetki wygodnie dopasowują się do ręki. Wszystkie części ruchome wykonane są z wysokiej wytrzymałości, lekkich stopów czyniąc je bardzo odpornymi na długotrwałe, intensywne użytkowanie.

Korpus ze stopów magnezu

Lekki korpus magnezowy z antypoślizgowym ogumowaniem gwarantuje komfort trzymania i zapewnia długotrwałe obserwacje z użyciem tylko jednej ręki.

Kontrola i precyzja ustawiania ostrości

Nowe pokrętło ustawiania ostrości ze swoją unikalną kombinacją materiałów i ścisłej tolerancji wykonania reprezentują klasę samą w sobie, jeśli chodzi o precyzję, stabilność i kontrolę. Wystarczą tylko dwa obroty pokrętła, by przeostrzyć lornetkę z nieskończoności do 1,5 metra.


Dane techniczne:

 • Powiększenie: 8x 
 • Średnica obiektywu: 32mm 
 • Średnica źrenicy wyjściowej: 4mm 
 • Odległość źrenicy wyjściowej: 20mm 
 • Pole widzenia (m/1000m): 141m 
 • Pole widzenia (rzeczywiste): 8o 
 • Pole widzenia (pozorne): 61o 
 • Minimalna odległość ogniskowania: 1,9m 
 • Korekcja dioptryczna: +/-4 
 • Transmisja światła: 90% 
 • Rozstaw oczny: 54-74mm 
 • Długość x szerokość x wysokość: 138x110x58mm 
 • Waga: 580g

Gwarancja: 10 lat

Nowy

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło