Spray do wabienia zwierzyny Vnadex Nectar 300 ml

85,00 zł
Brutto

Intensywnie pachnący preparat wabiący, wyczuwalny przez zwierzynę z bardzo dużych odległosci.

Smak/zapach
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Spray do wabienia zwierzyny For Vnadex 300 ml o zapachu śliwki, gruszki lub kukurydzy. Intensywnie pachnący preparat, który zwierzyna wyczuwa z bardzo dużych odległości co przyciąga je w pożądane miejsce.

Preparat For Vandex to skuteczny atraktant, który można stosować podczas polowań, inwentaryzacji zwierzyny łownej oraz fotografowania i filmowania dzikich zwierząt.

Kuszący zapach jest atrakcyjny dla dzików, jeleni, muflonów, lisów, kun i borsuków. Zwierzyna wyczuwa woń preparatu z bardzo dużej odległości i zwabiona jej zapachem pojawia się dokładnie w tym miejscu, w którym chcemy. Aromat jest na tyle atrakcyjny dla zwierząt, że potrafią wracać na karmiska kilka razy w ciągu dnia pomimo ryzyka opuszczania kryjówki.

Preparatem można spryskać kamienie, konary drzew i korę starszych drzew, a w celu zwiększenie zasięgu środek można rozpylić na wybranej powierzchni na wysokości 1-2 m nad ziemią. Vnadex Ultra można także nanieść na kawałki materiału, które mocujemy na wbitych w ziemię prętach lub kijach.

Sposób użycia:

  • Preparat może być rozprowadzany na ziemi, zbutwiałych pniakach, w babrzyskach czy karmiskach. Ważne jest aby w miejscach wabienia pozostawiać zwierzynie pokarm (kukurydzę, ziarna, owoce etc.). Zwierzyna będzie kojarzyć zapach mieszanki do wabienia z jedzeniem. Aby zwierzyna pozostała w wyznaczonym miejscu przed dłuższy czas należy rozprowadzić środek na większej powierzchni.
  • Trwałość zapachu to max. 1 miesiąc. Po upłynięciu tego czasu lub po opadach deszczu należy powtórzyć rozprowadzenie środka.
  • Dla lepszego efektu zaleca się zastosowanie VNADEX Nectar jednocześnie z VNADEX Ultra.
  • Należy uważać aby mieszanka wabiąca nie znalazła się na odzieży.
  • Przed użyciem należy wstrząsnąć!
6 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło