Płyn do wabienia zwierzyny Vnadex Nectar makrela 1kg

55,00 zł
Brutto

Vnadex Nectar to płyn do wabienia zwierzyny o intensywnym zapachu makreli. Zwabi nie tylko dziki, ale również drobne drapieżniki.

Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Vnadex Nectar to płyn do wabienia zwierzyny o zapachu makreli. Intensywnie pachnąca mieszanka o kuszącym zapachu makreli do wabienia zwierzyny. VNADEX Nectar to atraktant stosowany podczas polowań, liczenia, filmowania i fotografowania zwierzyny. Zwiększa on aktywność nie tylko dzików, ale również drapieżników. Lisy, kuny czy borsuki nie mogą oprzeć się intensywnemu zapachowi makreli. Zwierzyna wyczuwa przenikliwy zapach z bardzo dużych odległości, który sprowadza je dokładnie w to miejsce, gdzie chcemy. Sprawia on, że zwierzęta potrafią wracać w to samo miejsce nawet kilka razy w ciągu dnia, podejmując ryzyko i opuszczając swoje kryjówki.

Sposób użycia:

  • Preparat może być rozprowadzany na ziemi, zbutwiałych pniakach, w babrzyskach czy karmiskach. Ważne jest aby w miejscach wabienia pozostawiać zwierzynie pokarm (kukurydzę, ziarna, owoce etc.). Zwierzyna będzie kojarzyć zapach mieszanki do wabienia z jedzeniem.
  • Aby zwierzyna pozostała w wyznaczonym miejscu przed dłuższy czas należy rozprowadzić środek na większej powierzchni.
  • Trwałość zapachu to max. 1 miesiąc. Po upłynięciu tego czasu lub po opadach deszczu należy powtórzyć rozprowadzenie środka. Dla lepszego efektu zaleca się zastosowanie VNADEX Nectar jednocześnie z VNADEX Ultra.
  • Należy uważać aby mieszanka wabiąca nie znalazła się na odzieży.
  • Przed użyciem należy wstrząsnąć!

Wdychanie zapachu mieszanki wabiącej nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. W razie kontaktu ze skórą należy przemyć ją wodą. W przypadku kontaktu z oczami należy przemyć je czystą wodą. W razie połknięcia należy popić dużą ilością wody.

Przechowywać w dobrze zamkniętym, oryginalnym pojemniku, w chłodnym miejscu. Chronić przed mrozem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Zużyć w ciągu 3 miesięcy po otwarciu.

Uwaga: Produkt VNADEX Nectar należy stosować zgodnie z krajowymi przepisami ustawowymi i wykonawczymi dotyczącymi łowiectwa. Nie nadaje się do spożycia przez ludzi. Nie służy również jako karma ani suplement diety dla zwierząt.

1 Przedmiot

Zobacz także

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło