• Obniżka

Kurtka Seeland Excur Realtree

691,06 zł
351,06 zł Zniżka 340,00 zł
Brutto

Wiatroszczelna, dwustronna kurtka polarowa z dwustronnymi szwami, zaprojektowana z elastycznego materiału, który naśladuje ruchy ciała.

Wybierz rozmiar
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.
logo_seeland


Lekka, wytrzymała oraz wodoodporna kurtka myśliwska., idealna na polowania zbiorowe dzięki dużej ilości (70%) pomarańczowego materiału. Posiada membranę Seetex i podszewkę z siatki poliestrowej zapewniającej lepszą oddychalność i komfort podczas aktywności. Wygodny wysoki kołnierz ochronny i regulowane mankiety zapewniają ochronę przed zimnym wiatrem i deszcz na zewnątrz. Przestronne kieszenie do przechowywania sprzętu, dwie kieszenie na piersiach z łatwym dostępem.

Nowy produkt

Zobacz także

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło