• Obniżka
Torba skórzana Garbacz M12D-2

Torba skórzana Garbacz M12D-2

299,00 zł
279,00 zł Zniżka 20,00 zł
Brutto

Wykonana z wysokiej jakości skóry (dwoiny) barwionej na brązowo. W środku torby ładownica na 7 sztuk amunicji śrutowej umiejscowiona pomiędzy główną komorą torby a oddzielną kieszenią.

Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.
logo_garbacz


Torba myśliwska M12D-2 wykonana z wysokiej jakości skóry (dwoiny) barwionej na brązowo. W środku torby, ładownica na 7 sztuk amunicji śrutowej. Dodatkowo przestrzeń wewnątrz torby o dowolnym przeznaczeniu oraz oddzielna, mniejsza i zamykana odzielną klapą kieszonka.

Wymiary: 

  • 27cm x 24cm x 6,6cm
1 Przedmiot
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło