• Obniżka

Luneta termowizyjna Pulsar Thermion XP50

17 990,00 zł
16 990,00 zł Zniżka 1 000,00 zł
Brutto

Thermion XP50 posiada ten sam obiektyw co Thermion XM50 ale przy zastosowaniu matrycy o wyższej rozdzielczości oraz większym rozmiarze piksela 17 μm uzyskany obraz jest akceptowalny dla bardziej wymagających użytkowników.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Celowniki termowizyjne z serii Pulsar Thermion następca sprawdzonych celowników Pulsar Trail. Są to pierwsze celowniki termowizyjne, w których połączono nowoczesną technologię termowizyjną z tradycyjnym wyglądem dziennej lunety celowniczej. Wszystkie elementy elektronicznie wbudowano do klasycznego korpusu, przyciski i pokrętła rozmieszczono w dyskretny sposób w miejscach w których normalnie znajdują się wieżyczki regulacji siatki celowniczej i podświetlenia. Celowniki oparto o dwa rodzaje matryc XM o małej rozdzielczości 320x240 oparte o tańszą technologię 12 μm oraz matryce XP w technologii 17 μm o rozdzielczości 640x480. Podobnie jak w celownikach Trail mamy tu rejestrator obrazu i zdjęć oraz moduł WiFi pozwalający na sterowanie celownikiem za pomocą urządzeń mobilnych. W porównaniu do starszych celowników skrócono czas startu urządzenia do trzech sekund. Zastosowano podwójny system zasilania składający się z akumulatora wbudowanego w korpus oraz wymiennego akumulatora montowanego w środkowej części celownika. Takie rozwiązanie pozwala dodatkowo wydłużyć czas pracy. W celownikach Thermion dostepne są palety kolorystyczne (w przeciwieństwie do celowników Trail w których obraz był czarno-biały). Obraz powstaje na wyświetlaczu AMOLED o rozdzielczości 1024x768 pikseli. Obudowa celownika jest solidna, odporna na warunki i odrzut, ze stopniem ochrony IPX7. Urządzenie może być stosowane na broni o energii początkowej pocisku do 6000 J. Celownik posiada tubus o średnicy 30mm i może być mocowany za pomocą standardowych montaży do lunet celowniczych, jednak trzeba pamiętać, aby dokręcać tylko kluczem dynamometrycznym, żeby nie uszkodzić tubusu, a co za tym idzie środka urządzenia.
Thermion XP50 posiada ten sam obiektyw co Thermion XM50 ale przy zastosowaniu matrycy o wyższej rozdzielczości oraz większym rozmiarze piksela 17 μm uzyskany obraz jest akceptowalny dla bardziej wymagających użytkowników.

SPECYFIKACJA

Symbol u dostawcy: 76543
Rozdzielczość sensora (WxH): 640x480 pikseli
Minimalne powiększenie: 5,5 x
Maksymalne powiększenie: 22 x
Tubus: 30 mm (1 część)
Kątowe pole widzenia: 4,4 - 3,3 °
Waga: 900 g
Odporność na wstrząsy: 6000 J
Temperatura pracy: -25/+50 °C
Typ urządzenia: Celownik termowizyjny
Zasięg obserwacji: 2300 m
Sensor: uncooled
Rozmiar piksela: 12 µm
Częstotliwość odświeżania: 50 Hz
Wyświetlacz: AMOLED
Rozdzielczość wyświetlacza: 1024x768 pikseli
Parametry obiektywu: 50 mm F/1,2
Zoom cyfrowy: 4x
Parametry zasilania: 3V - 4,2V
Klasa wodoszczelności: IPX7
Czas działania: 5+ h
Pamięć wewnętrzna: 16 GB
Zasilanie zewnętrzne: microUSB (5V)
Rejestrator video / zdjęć: Wbudowany
Format zapisu video / zdjęć: .mp4/.jpg
Moduł Wi-Fi: TAK
Zasięg działania sieci: 15 m
Wymiary: 402x78x65 mm
Rodzaj baterii: Li-Ion Battery Pack APS2
Okres gwarancji: 36 mies.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło