• Obniżka
Lornetka Termowizyjna Pulsar Accolade LRF XQ38

Lornetka Termowizyjna Pulsar Accolade LRF XQ38

16 990,00 zł
15 890,00 zł Zniżka 1 100,00 zł
Brutto

Lornetka termowizyjna zbudowana w oparciu o doświadczenia zebrane przy produkcji termowizorów serii Helion, z mikrobolometrem o rozdzielczości 384x288 pikseli. Urządzenie pozwala obserwować ciepłe obiektyw wielkości człowieka na dystansie do 1350 metrów. Wyposażona w dalmierz laserowy.

Ostatnie sztuki w magazynie
 • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
 • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
 • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Lornetka termowizyjna zbudowana w oparciu o doświadczenia zebrane przy produkcji termowizorów serii Helion, z mikrobolometrem o rozdzielczości 384x288 pikseli. Urządzenie pozwala obserwować ciepłe obiektyw wielkości człowieka na dystansie do 1350 metrów. Dzięki zastosowaniu mikrobolometru z pikselem o rozmiarze 17 mikrometrów, przy odświeżaniu równym 50 Hz uzyskano obraz bardzo ostry, wolny od rozmycia nawet w przypadku obserwacji szybko poruszających się obiektów. Zastosowanie dwóch niezależnych wyświetlaczy i wizjerów znacząco poprawia komfort obserwacji. Powiększenie możemy zmieniać cyfrowo w zakresie od 3.1 do 12.4x (powiększenie cyfrowe o krotności 1x/2x/4x, podstawowe powiększenie optyczne to 3.1x).

 

Obraz można dostosować do własnych potrzeb ustawiając odpowiednio kontrast, jasność oraz wybierając jedną z ośmiu dostępnych palet kolorystycznych. Podobnie jak w produkowanych dotąd Helionach mamy do dyspozycji dalmierz stadiametryczny pozwalający na przybliżane określanie odległości do obiektu o znanych wymiarach. Lornetka posiada wbudowany moduł WiFi pozwalający na połączenie z urządzeniem mobilnym na którym uruchomić można aplikację StreamVision. Aplikacja ta pozwala zdalnie obserwować obraz uzyskiwany przez termowizor, umożliwia też sterowanie lornetką za pośrednictwem smartfona czy tabletu. Do zasilania zastosowano łatwo wymienne akumulatory typu IPS5 pozwalające na 7 godzin ciągłej pracy. Opcjonalnie do termowizora zamontować można akumulatory IPS10 o dwukrotnie większej pojemności.

 

Model Accolade XQ38 wyposażono w obiektyw o światłosile f/1.2 i ogniskowej 38mm. Przy takich parametrach możliwa jest obserwacja obiektów na dystansie do 1350 metrów przy polu widzenia ponad 9 stopni.

 

Lornetka jest w pełni wodoodporna, wytrzymuje zanurzenie na głębokość do 1 metra w czasie jednej godziny, jest też w pełni pyłoszczelna.

SPECYFIKACJA
Symbol u dostawcy: 77411 Minimalne powiększenie: 3.1 x
Maksymalne powiększenie: 12.4 x Kątowe pole widzenia: 9.8 °
Waga: 600 g Temperatura pracy: -25/+50 °C
Regulacja dioptrii: -5/+5 Typ urządzenia: lornetka
Zasięg obserwacji: 1350 m Sensor: mikrobolometr niechł.
Rozdzielczość sensora (W x H): 384 x 288 pikseli Rozmiar piksela: 17 µm
Częstotliwość odświeżania: 50 Hz Wyświetlacz: AMOLED
Rozdzielczość wyświetlacza: 640x480 pikseli Powiększenie: 3.1 x
Zoom cyfrowy: 2x,4x Minimalna odległość ostrego widzenia: 3 m
Klasa wodoszczelności: IPX7 Czas działania: 7 h
Pamięć wewnętrzna: 8 GB Zasilanie zewnętrzne: 5V
Format zapisu video / zdjęć: .avi / .jpg Zasięg działania sieci: 15 m
Wymiary: 164x130x64 mm Zasięg dalmierza: 1000 m
Dokładność pomiaru: +/- 1 m Okres gwarancji: 36 mies.
WYPOSAŻENIE
 • ładowarka
 • ściereczka do czyszczenia optyki
 • Pasek na rękę
 • pokrowiec
 • kabel USB
 • Instrukcja obsługi
 • karta gwarancyjna
 • akumulator IPS5
Pulsar
1 Przedmiot
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło