• Obniżka
Termowizor Pulsar Helion XQ28F

Termowizor Pulsar Helion XQ28F

9 999,00 zł
9 300,00 zł Zniżka 699,00 zł
Brutto

Helion XQ28 łączy w sobie niewielkie gabaryty, nowoczesną elektronikę wspólną dla wszystkich Helionów, prezentuje przy tym dość korzystny stosunek możliwości do ceny.

Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Lekki termowizor obserwacyjny o rozdzielczości 384x288 pikseli. Wyposażony w obiektyw o ogniskowej 28mm pozwala prowadzić skuteczne obserwacje grubej zwierzyny na dystansie do 800 metrów.

Helion XQ28 łączy w sobie niewielkie gabaryty, nowoczesną elektronikę wspólną dla wszystkich Helionów, prezentuje przy tym dość korzystny stosunek możliwości do ceny.

Sercem termowizora jest mikrobolometr o rozdzielczości 384 x 288 pikseli z pikselem o rozmiarze 17um. W połączeniu ze światłosilnym obiektywem germanowym i elektroniką o niskich szumach uzyskujemy obraz ostry, kontrastowy, o wysokiej czułości termicznej. Helion XQ28 pozwala obserwować obraz w 8 różnych paletach kolorystycznych z możliwością regulacji jasności i kontrastu. Termowizor posiada zoom cyfrowy 1x – 4x co w połączeniu z zastosowanym obiektywem daje rzeczywiste powiększenia z zakresie od 2.3x do 9.2x.

Helion XQ28 posiada łatwy w obsłudze rejestrator obrazu, podobnie jak wszystkie Heliony posiada też moduł WiFi umożliwiający przekazywanie obrazu na urządzenie mobilne z możliwością sterowania podstawowymi funkcjami urządzenia. Z innych interesujących funkcji warto wymienić dalmierz stadiametryczny pozwalający w przybliżeniu określić odległość do obserwowanego obiektu.

Urządzenie zasilane jest za pomocą dedykowanego, odłączanego akumulatora pozwalającego na ciągłą pracę przez około 5 godzin. Opcjonalnie zastosować można dodatkowy akumulator o dwukrotnie większej pojemności (IPS-10) dzięki któremu można użytkować termowizor przez około 10 godzin. Helion XQ28 jest w pełni wodoodporny, wytrzymuje zanurzenie do głębokości 1 metra, może pracować w praktycznie każdych warunkach atmosferycznych (zakres temperatur pracy od -25 do +50 stopni). Celownik mocowany jest za pomocą dedykowanych montaży produkowanych przez Pulsara, dostępne są praktycznie wszystkie popularne rodzaje mocowań.

Symbol u dostawcy: 77392 Minimalne powiększenie: 2.3 x
Maksymalne powiększenie: 9,2 x Temperatura pracy: - 25 / 50 °C
Regulacja dioptrii: ± 5 Zasięg obserwacji: 800 m
Rozdzielczość sensora (W x H): 384x288 pikseli Rozmiar piksela: 17 µm
Częstotliwość odświeżania: 50 Hz Wyświetlacz: AMOLED
Rozdzielczość wyświetlacza: 640x480 pikseli Zoom cyfrowy: 1x – 4x
Pamięć wewnętrzna: 8 GB Rejestrator video / zdjęć: .jpg, .avi
Moduł Wi-Fi: TAK Rodzaj baterii: B-Pack (Li-ion)
Okres gwarancji: 36 mies.

Pulsar
1 Przedmiot
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło