• -991,00 zł

E3 Max V3

10 990,00 zł
9 999,00 zł Zniżka 991,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Eye E3 Max V3 to potężny, kompaktowy i ekonomiczny monokular termowizyjny, który działający z czujnikiem termicznym o rozdzielczości 12μm 384×288 z czujnikiem NETD≤25mK (@25°C, F#=1,0) oraz wyświetlacz HD OLED o wysokim kontraście.

  Polityka bezpieczeństwa

Informacje, które zamieścisz w formularzu są bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL

  Dostawa

Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24H

  Gwarancja

W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Poznaj Eye E3 Max V3

Kieszonkowy monokular termowizyjny

InfiRay EYE E3 Max V3 to kieszonkowy monokular termowizyjny o masie ≤ 500g, do eksploracji na zewnątrz — w nocy i w warunkach słabego oświetlenia. E3 Max V3 pomaga dostrzec ludzi, przedmioty i zwierzęta z odległości niemal 1300 metrów. Prosty w użyciu, z możliwością robienia zdjęć i nagrywania filmów.

Eye E3 Max V3 jest idealnym towarzyszem, zarówno podczas polowań jak i nocnych obserwacji.

Wysoka jakość obrazu

Seria V3 jest wyposażona w wysokowydajny, ceramiczny, hermetyczny czujnik InfiRay 12um 384×288 o wysokiej rozdzielczości i rozdzielczości NETD ≤25mk (25°C, F#=1,0), który jest lżejszy, ma mniejsze zużycie energii, zapewnia doskonałe rozpoznawanie szczegółów nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych gdy kontrast termiczny jest niski.

Wysoka jakość obrazu

E3 Max V3 pozwala uzyskać przewagę techniczną w zakresie obrazowania termicznego z bogatymi szczegółami. Znacznie prostsze będzie wyszukiwanie celów w ciemności. Monokular charakteryzuje się doskonałą wydajnością w zakresie temperatur.

Wbudowany tryb Ultra clear

Wbudowana technologia termiczna w trybie Ultra-Clear InfiRay składa się z algorytmów oprogramowania zaprojektowanych do pracy w niesprzyjających warunkach pogodowych, takich jak deszczowe, śnieżne, mgliste dni itp., które zwiększają klarowność obrazu termowizyjnego i ogólne szczegóły. Tryb Ultra-Clear może skutkować bardziej szczegółowym polem widzenia i ulepszonymi możliwościami identyfikacji obiektów.

Mikrowyświetlacz HD OLED o wysokim kontraście

Wbudowany wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1024*768 o wysokim kontraście w urządzeniu zapewnia lepsze odwzorowanie kolorów i wyższy współczynnik reakcji, może wyświetlać ostrzejsze obrazy i żywsze kolory na obrazie.

Wybór odcieni

Aby lepiej sprostać różnym wymaganiom użytkowników w zakresie wrażeń wizualnych, produkty udostępniają użytkownikom dwa odcienie: C (chłodny) odcień i W (ciepły) odcień. W chłodnym odcieniu użytkownicy mogą doświadczyć wyraźniejszej wizualnie jakości obrazowania z bogatymi szczegółami i podświetleniem celów. W ciepłym odcieniu użytkownicy mogą uzyskać bardziej miękkie obrazowanie, unikając zmęczenia wzroku spowodowanego długim oglądaniem.

Funkcje PIP

Wbudowana funkcja Picture-in-Picture poprawia dokładność, zapewniając 2x powiększony obraz obszaru celownika w górnej części wyświetlacza. Pomaga użytkownikom powiększyć cele, zachowując widoczną resztę pola widzenia.

5 praktycznych palet kolorów

Dostępnych jest 5 palet kolorów, poza normalnymi „białymi gorącymi”, „czarnymi gorącymi”, „czerwonymi gorącymi” i „kolorowymi”, opracowaliśmy paletę „gorącego podświetlenia celu”. Pod tą paletą użytkownicy mogą łatwo znaleźć cel dzięki wysokiemu kontrastowi między tłem a celem. Automatycznie śledź najgorętsze miejsce i szybko odkryj cel.

Wbudowany rejestrator wideo i połączenie Wi-Fi

Monokular posiada wbudowaną pamięć 16 GB do przechowywania przechwyconych zdjęć i nagrań wideo oraz moduł Wi-Fi, który umożliwia jednoczesne podłączenie 4 urządzeń.

Specyfikacja

Model

Eye E3 Max V3

Rozdzielczość, piksele

384×288

Rozmiar piksela, μm

12

Czujnik NETD, mK

≤25mk (@25 °C,F#=1,0)

Obiektyw, mm

35

Szybkość klatek, Hz

50

Rozdzielczość wyświetlacza

1024x768 OLED

Pole widzenia (FOV)

7.5°×5.7°

Zoom, x

1×/2×/4x

Powiększenie optyczne, x

do 13

Max. Żywotność baterii, h

6

Wbudowana pamięć, GB

16

Wymiary, mm

186×65×64

Waga, g

≤500

Zasięg wykrywania, m

(Targetsize:1.7m×0.5m, P(n)=99%)

1818

9 Przedmioty

Brak komentarzy

Zobacz także

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło