Gogle termowizyjne Dipol TG 22

Gogle termowizyjne Dipol TG22

Ultralekkie gogle termowizyjne o wymiarach 165x139x66 mm, wadze 580g, w połączeniu z matrycą o wysokiej
rozdzielczości 384x288 idealnie nadają się do zaawansowanych zadań.

  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Ultralekkie Gogle termowizyjne Dipol TG22 o wymiarach 165x139x66 mm, wadze 580g, w połączeniu z matrycą o wysokiej rozdzielczości idealnie nadają się do zaawansowanych zadań tj. obserwacji, wykrywania ukrytych obiektów i orientacji w różnych warunkach oświetleniowych (dzień, zmierzch, noc) oraz ograniczonej widoczności (mgła, śnieg, deszcz itp.) TG22 pozwala namierzyć obiekty szybko poruszające się, jak również stojące, które emitują promieniowanie cieplne np. ludzi, zwierzęta, budynki, pojazdy itd. Dzięki komfortowej uprzęży na głowę możemy wykonywać określone czynności obydwiema rękami bez konieczności podtrzymywania termowizora.

Poza tym gogle mogą posłużyć do zlokalizowania ujścia ciepła w budynkach, domkach jednorodzinnych, na produkcji, do znajdowania grzejących się elementów elektrycznych, instalacji lub urządzeń itp., itd.

Charakterystyka urządzenia:

- ultralekkie (580 gram)
- matryca wysokiej rozdzielczości,
- szerokie pole widzenia,
- wysoka rzeczywista częstotliwość odświeżania,
- zoom optyczny: 1x +/- 1%,
- zoom cyfrowy 2x, 4x,
- informacja o ustawieniach i statusie urządzenia znajduje się w polu widzenia gogli,
- możliwa inwersja obrazu,
- długa praca urządzenia dzięki zasilaniu urządzenia przez 3x CR123A,
- opcjonalnie istnieje możliwość podłączenia zewnętrznego źródła zasilania,
- możliwość zwiększenia jasności wyświetlanego obrazu.

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło