• Obniżka

Termowizor Thermal Instinct 25

6 252,03 zł
5 252,03 zł Zniżka 1 000,00 zł
Brutto

Termowizor Thermal Instinct 25 służy głównie do obserwacji terenu na dystansie do 1000 metrów. Posiada wysokiej rozdzielczości matrycę niespotykaną w termowizorach w tym przedziale cenowym, mianowicie 384x288 pikseli oraz o rozmiarze piksela 17um. Wyposażony jest w obiektyw o ogniskowej 25 mm.

  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Termowizor Thermal Instinct 25 służy do obserwacji terenu. Posiada wysokiej rozdzielczości matrycę niespotykaną w termowizorach w tym przedziale cenowym, mianowicie 384x288 pikseli oraz o rozmiarze piksela 17um. Wyposażony jest w obiektyw o ogniskowej 25 mm pozwala prowadzić skuteczne obserwacje grubej zwierzyny na dystansie do 1000 metrów. Wszystko to w połączeniu z elektroniką o niskich szumach, wysokim kontraście i wysokiej czułości termicznej daje nieskazitelny ostry obraz w całym polu widzenia i umożliwia komfortową obserwację w wysokiej rozdzielczości. Jest to zdecydowanie najlepsza propozycja w tym przedziale cenowym.

Wbudowany akumulator o pojemności 3000 mAh umożliwia ciągłą obserwację do 6 godzin. Ładowanie akumulatora odbywa się poprzez USB

Istnieje możliwość podpięcia niezależnego Powerbanka takiego jak do telefonu komórkowego wtedy długość pracy urządzenia wydłuża się nawet do 20 godzin (przy 10000 mAh).

4 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło