• Obniżka
Termowizor Dedal TA3.642 Pro 640x480

Termowizor Dedal TA3.642 Pro 640x480

76 900,00 zł
74 000,00 zł Zniżka 2 900,00 zł
Brutto

Termowizor Dedal TA3.642 to najwyższej klasy, produkowany w Rosji termowizor, który funkcjonuje na zasadzie wykrywania subtelnych różnic temperatury otoczenia, które wytwarza każda istota żywa. Urządzenie jest w stanie dostrzec średniej wielkości, ciepłe przedmioty z odległości nawet powyżej kilometra w całkowitych ciemnościach.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Dedal to rosyjska szkoła profesjonalnej termowizji i noktowizji dla najbardziej wymagających.

Firma Dedal została stworzona 26 lat temu przez trzech wybitnych inżynierów optyki branży technologicznej. Od wielu lat specjalizuje się w produkcji sprzętu najwyższej jakości, dla najbardziej wymagających użytkowników. Wszystkie urządzenia Dedala są zaprojektowane i stworzone do znoszenia wszystkich trudów w głębi rosyjskiej Tajgi. Z tego powodu nie mają sobie równych, jeśli chodzi o wytrzymałość na warunki pogodowe, ekstremalne temperatury, wodę, kurz oraz wstrząsy, w tym odrzut najmocniejszych kalibrów. W pełni uszczelnione i ergonomicznie zaprojektowane noktowizory Dedal docenią przede wszystkim profesjonalni odbiorcy, tacy jak Policja, Wojsko, Straż Graniczna, Pożarna oraz Służby ratownicze, ale także myśliwi poszukujący bezkompromisowego sprzętu noktowizyjnego najwyższej klasy, o indywidualnie ustalanej specyfikacji.

Termowizor Dedal TA2.642 to najwyższej klasy, produkowany w Rosji termowizor, który funkcjonuje na zasadzie wykrywania subtelnych różnic temperatury otoczenia, które wytwarza każda istota żywa. Urządzenie jest w stanie dostrzec średniej wielkości, ciepłe przedmioty z odległości powyżej kilometra w całkowitych ciemnościach.

Termowizor ten może funkcjonować zarówno jako nasadka na obiektyw i jako odrębny monokular. Aktualnie produkowany model wykorzystuje najnowocześniejszą technologię dostępną w termowizji - niechłodzoną matrycę termoczułą FPA o pikselu 17 mikrometrów i najwyższej na rynku rozdzielczości aż 640x480 pikseli. Odświeżanie 25 Hz, a technologia shutterless calibration umożliwia idealnie cichą kalibrację obrazu bez długotrwałego "zawieszania się" obrazu. Co więcej, najwyższej klasy, mrozoodporny wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 800x600 pikseli dba o idealny kontrast i czytelność szczegółów celu.

Termowizja Dedal nie uznaje nocy ani dnia, może pracować zarówno w pełnym słońcu jak i we mgle, w ciężkich upałach i podczas surowej zimy, pozwalając obserwatorowi na bezbłędne, jednoznaczne i błyskawiczne rozpoznanie. Termowizor jest nie do wykrycia z zewnątrz - nie używa żadnego podświetlenia, która mogłoby być dostrzeżone z zewnątrz. Zasilanie 2 szt. bateriami CR123A pozwala na 4h nieprzerwanego czasu działania w każdych warunkach. Można również stosować akumulatory, których napięcie nie przekracza 3,2V.

Dane techniczne Dedal TA3.642 PRO 640x480:

    rozdzielczość detektora 640x480 pikseli
    detektor w technologii 17 mikrometrów
    częstotliwość odświeżania 25 Hz
    kalibracja bez migawki
    obiektyw 100 mm f/1.2
    powiększenie 1x
    pole widzenia 6,1 x 4,6 stopni
    wyświetlacz AMOLED 800x600 pikseli
    czas pracy na 1 komplecie baterii: 4h

Specyfikacja:

Symbol u dostawcy: TA3.642_PRO

Minimalne powiększenie: 1x

Maksymalne powiększenie: 4x

Typ urządzenia: nasadka obiektywowa

Sensor: mikrobolometr niechł.

Rozdzielczość matrycy (WxH): 640x480 pikseli

Rozmiar piksela: 17 mikronów

Częstotliwość odświeżania: 25Hz

Czułość termiczna: 50mK

Czas startu: 3s

Wyświetlacz: AMOLED

Rozdzielczość wyświetlacza: 800x600 pikseli

Kolorystyka obrazu: czarno-biały

Parametry obiektywu: 100mm F/1,6

Zakres spektralny: 8-14 mikronów

Zoom cyfrowy: 2x, 4x

Minimalna odległość ostrego widzenia: 20m

Czas działania: 4h

Wymiary: 291x81x98 mm

Rodzaj baterii: 2x CR123A

Temperatura pracy: -40/+50 °C

Regulacja dioptrii: +3/-3

Waga: 950g

Gwarancja: 12 miesięcy

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło