Kurtka Tagart Thunder Thermo 2 Plus Brown

Nowy

Nowa, druga wersja modelu Thunder Thermo wyposażona jest system silentXhunt w celu zminimalizowania niepożądanego hałasu w trakcie ruchu. Co więcej, wersja Plus dla najbardziej wymagających - daje możliwość polowania w zakresie temperatur od -25 do +15 stopni Celcjusza!

Więcej szczegółów

Dostępny

959,00 zł

-240,00 zł

1 199,00 zł

Więcej informacji

logo_tagart

Thunder Thermo 2 został skonstruowany tak, aby sprostać wysokim wymaganiom, jakie stawiane są odzieży przeznaczonej do polowania od wczesnej jesieni do późnej wiosnySystem wentylacyjny Zephyr®, napędzany przez ruch ciała, pozwala utrzymać komfort termiczny. Nowa, druga wersja modelu Thunder Thermo wyposażona jest w system silentXhunt w celu zminimalizowania niepożądanego hałasu w trakcie ruchu. Dzięki niemu poruszanie się w łowisku staje się niemal bezszelestne.

Solidna tkanina zewnętrzna odporna na uszkodzenia, podczas poruszania się pośród ostrych roślin, czy gałęzi. Całość powleczona jest warstwą hydrofobową, która zapobiega nasiąkaniu ubrania. Membrana Orttex (10K/10K) i podklejane szwy skutecznie zabezpieczają przed wiatrem i opadami. Komplet brązowy sprawdzi się nie tylko w myśliwskich zastosowaniach.

Kurtka wyposażona została w 2 obszerne naszywane kieszenie na napy, 2 ergonomiczne kieszenie na wysokości piersi zapinane na zamki bryzgoszczelne oraz kieszeń typu napoleońskiego ukrytą pod patką zamka głównego.

Thunder Thermo 2 dostępny w nowej wersji Plus dla najbardziej wymagających, dający możliwość polowania w zakresie temperatur od -25o C do +15o. Thunder Thermo 2 Plus to wersja zestawu Thunder Thermo 2 rozbudowana o dodatkowe ocieplenie, wpinane pod warstwę wierzchnią. Dzięki połączeniu technicznej izolacji Thinsulate oraz niezależnej warstwy ocieplającej, komplet sprawdzi się na polowaniu nawet przy niskich temperaturach do -25o C. 

Wewnętrzna warstwa ocieplająca połączona jest z zewnętrzną warstwą odzieży za pomocą systemu Looper przez układ pętli mocujących. Looper pozwala na niezależny ruch warstw odzieży i podnosi komfort w trakcie poruszania się w trudnym terenie. Zastępując tradycyjny zamek mocujący systemem Looper, osiągnięto znaczną poprawę termiki pełnego układu odzieży. Poduszka powietrzna z naturalnie ogrzanego powietrza pomiędzy warstwami to dodatkowa warstwa izolująca.

Funkcjonalność:

  • dopasowany krój, który nie krępuje ruchu
  • tkanina z membraną Orttex i podklejane szwy stanowiące doskonałe zabezpieczenie przed wiatrem i opadami
  • lekkie i wydajne ocieplenie 3M Thinsulate zapewniające komfort termiczny przy niskich temperaturach
  • możliwość podpięcia dodatkowego ocieplenia przy pomocy systemu Looper
  • regulowane szczeliny wentylacyjne systemu Zephyr® po bokach kurtki
  • praktyczny kaptur w systemie Flex®
  • system silentXhunt dla minimalizowania niepożądanego hałasu
  • ściągacz na dole kurtki do optymalnego dopasowania obwodu
  • mankiety regulowane na rzepyzywane kieszenie na dole, 2 ergonomiczne kieszenie na zamki, kieszeń „napoleońska” pod patką zamka głównego

Tabela rozmiarów:

RozmiarSMLXL2XL3XL4XL
Długość kurtki78 cm80 cm80 cm82 cm83 cm82 cm82 cm
Obwód klatki107,5 cm115,5 cm123,5 cm131,5 cm139,5 cm147,5 cm155,5 cm
Długość zewnętrzna rękawa65,5 cm67,5 cm70 cm72 cm75 cm75,5 cm78 cm

Uwaga! Jeśli nie jest dostępny któryś z rozmiarów, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Postaramy się zamówić brakujący rozmiar na Państwa życzenie.

Uwaga! Cena obejmuje kurtkę + ocieplinę/podpinkę

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Kurtka Tagart Thunder Thermo 2 Plus Brown

Kurtka Tagart Thunder Thermo 2 Plus Brown

Nowa, druga wersja modelu Thunder Thermo wyposażona jest system silentXhunt w celu zminimalizowania niepożądanego hałasu w trakcie ruchu. Co więcej, wersja Plus dla najbardziej wymagających - daje możliwość polowania w zakresie temperatur od -25 do +15 stopni Celcjusza!

Napisz opinię

11 rzeczy w tej samej kategorii