• Obniżka
Sztucer Tikka T3x Hunter Fluted Barrel Steinless

Sztucer Tikka T3x Hunter Fluted Barrel Stainless

5 900,00 zł
5 350,00 zł Zniżka 550,00 zł
Brutto

Tikka T3x Fluted Barrel Stainless to sztucer identyczny do Tikki T3 Hunter z jedną różnicą, bowiem posiada ryflowaną (żebrowaną lufę) i lufę ze stali nierdzewnej.

Wybierz opcję
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Tikka T3x Fluted Barrel Stainless to sztucer identyczny do Tikki T3 Hunter z jedną różnicą, bowiem posiada ryflowaną (żebrowaną lufę) i lufę ze stali nierdzewnej. Ryflowanie zmniejsza wagę lufy, niezmniejszajac jej wytrzymałosci. Taki system ułatwia chłodzenie oraz dodaje sportowego wygladu. Występuję on w dwóch wersjach z lufą oksydowaną.

Zmiany w nowej wersji T3x:

  • Wyposażona jest w metalową osłonę zamka wpływającą pozytywnie na wytrzymałość broni,
  • Okno wyrzutowe zostało powiększone w stosunku do starszych modeli,
  • Ulepszony rygiel,
  • Bardziej miękka stopka,
  • Zmieniona powierzchnia chwytów w celu zwiększenia komfortu,
  • Dostępna jest najpopularniejszych kalibrach, w wersji z przyspiesznikiem i bez niego, a także w wersji dla strzelców leworęcznych.

Opcje dopłat do ceny podstawowej:
a) Wersja bez przyśpiesznika | 0 zł
b) Wersja z przyśpiesznikiem | + 600 zł


Tikka T3 Hunter

Sztucer Tikka jest przeznaczony dla myśliwych, którzy poszukują dobrej i niedrogiej kulowej broni myśliwskiej.Prosta konstrukcja i łatwa obsługa wszystkich mechanizmów nie powinna sprawić żadnych kłopotów podczas polowania.T3 Hunter oferuje bogaty wybór kalibrów dla myślistwa oraz strzelectwa sportowego. Użyte na osadę, wysokiej jakości drewno orzechowe jest selekcjonowane i przygotowywane przez rusznikarzy z Sako.


Sztucer, Tikka T3 Hunter, produkowany w kalibrach:
222Rem,  223 Rem, 243 Win, 260 Rem, 7mm-08 Rem, 308Win, 338 Federal, 270 Win Short Mag, 300  Win short Mag, 25-06 Rem, 6,5x55 SE, 270 Win 7x64, 30-06, 9,3x62, 7mm Rem Mag, 300 Win Mag, 338 Win Mag.


Sztucery Tikka T3- GŁÓWNE CECHY
Lufa: Jedną z największych zalet broni Tikka są ich lufy zaliczane do grupy najbardziej trwałych i najcelniejszych na świecie w katalogu wyboru seryjnego. Lufa Tikki T3 jest wykonana ze stali chromowo molibdenowej metodą kucia na zimno.

Osada: Lekka, ale wytrzymała- wykonana z drewna orzechowego, albo tworzywa sztucznego zbrojonego włóknem szklanym z chwytem pistoletowym. Precyzyjnie wykonana, na chwycie, rybia łuska dodaje komfortu oraz umożliwia pewniejszy chwyt. Wszystkie kolby sztucerów T3 posiadają bączki i są zakończone gumową stopką amortyzującą odrzut broni.

Zamek: Tikka T3 to klasyczny repetier z zamkiem obrotowo ślizgowym wyposażonym w dwa solidne rygle. Kąt otwarcia zamka wynosi 70 stopni, co ułatwia montaż lunety na niskiej podstawie. Zamek pracuje cicho i płynnie, bez oporów, a ergonomicznie ulokowana rączka sprawia, że jego obsługa jest łatwa i wygodna.

Spust: Mechanizm spustowy może występować w wersji z przyśpiesznikiem i bez. Moduł spustowy posiada możliwość regulacji siły spustu w przedziale od 10 N do 20 N (ok 1 do 2 kg). Fabrycznie siła spustu jest ustawiona w granicach 14,5-15 N. Pamiętaj że ustawienia te powinny być zmieniane przez serwis. Nieumiejętna regulacja modułu spustowego wyposażonego w przyspiesznik łatwo może zgubić funkcję przyspiesznika lub wpłynąć na jego nieprawidłowe działanie. Z przyspiesznikiem siła spustu zmniejsza się do 0,2 kg.

Bezpieczeństwo: Bezpiecznik dwupozycyjny, blokujący spust i dźwignię zamka.
Magazynek: Jednorzędowy, pudełkowy i odłączany. Jest wykonany z kompozytu zbrojonego włóknem szklanym. Magazynek mieści 3, 5 lub 6 naboi w zależności od modelu oraz kalibru.

Tikka T3 jest dostępna również w wersji dla leworęcznych!! W przeszłości leworęczni strzelcy mieli niewielki wybór jeśli chodzi o zakup wybranego modelu. Teraz mogą zakupić modele Tikka T3 Hunter, Tikka T3 lite z nierdzewną lub oksydowaną lufą oraz model Tikka T3 Varmint Stainless.

Model dostępny również w wersji dla leworęcznych.

 

Tikka
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło