Sztucer Blaser R8 Luxus

Sztucer Blaser R8 Luxus

Sztucer Blaser R8 Luxus to niezawodna broń dla myśliwych, którzy szukają najwyższą jakość wykonania

  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Sztucer Blaser R8 Luxus to niezawodna broń dla myśliwych, którzy szukają bezkompromisowej jakości.

System ręcznego napinania
Zwolniona sprężyna napinacza to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa przy obsłudze załadowanej broni. Dopiero bezpośrednio przed oddaniem strzału przesuwamy napinacz kciukiem do przodu, napinając w ten sposób spreżynę iglicy. Dłoń myśliwego pozostaje cały czas na uchwycie pistoletowym. Jeżeli nie oddamy strzału, wystarczy ponownie nacisnąć na napinacz, aby powrócił do pozycji wyjściowej i zwolnił sprężynę iglicy. Aby zapobiec przypadkowemu otwarciu zamka podczas polowania, jego rączka jest stale zablokowana. Od wielu lat system ręcznego napinania firmy Blaser uznawany jest na całym świecie za jeden z najlepszych systemów bezpieczeństwa stosowanych w broni myśliwskiej. Żaden konwencjonalny, mechaniczny bezpiecznik nie zagwarantuje takiego poziomu bezpieczeństwa. W celu uniknięcia przypadkowego otwarcia zamka podczas wykonywania polowania, rączka zamka jest zablokowana gdy broń jest zabezpieczona i zamek domknięty. Blokada rączki zamka będzie zwolniona, gdy suwak napinacza
zostanie przesunięty do przodu o ok. 3 mm (pierwszy wyczuwalny opór) z jednoczesnym odsunięciem rączki zamka. Odblokowanie rączki nie powoduje odbezpieczenia broni.

Jest bezpieczny w niepowołanych rękach
Po wypięciu systemu spustowego (kompletnego magazynka) napięcie napinacza nie będzie możliwe to cenna zaleta mająca na celu ochronę przed użyciem broni przez osoby niepowołane.

Automatyczne zwolnienie napinacza
Wypięcie systemu spustowego (kompletnego magazynka) przy napiętej sprężynie iglicy powoduje automatyczne zwolnienie napinacza. To ważny element bezpieczeństwa, choć w lufie nadal znajduje się nabój.


Dane techniczne:

  • 4 klasa drewna
  • Kolba z bawarską baką
  • Gumowa stopka
  • Czarne zakończenie przedniego łoża
  • Grawerowane boczne panele do wyboru
  • Kontrastowe przyrząde celownicze

 

Uwaga!
Cena nie obejmuje lunety celowniczej i montażu na broń.

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło