Blaser R8 Ultimate Elastomere

Sztucer Blaser R8 Ultimate Elastomere

Blaser R8 Ultimate Elastomere wyznacza nowy standard w zakresie ergonomii i wzornictwa.

Regulowana baka
Regulowana stopka
Gwint
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.
blaser-logo





Blaser R8 Ultimate Elastomere
– po prostu lepsze strzelanie.

Dwuczęściowa osada typu „thumbhole” zapewnia pełną wygodę w pozycji strzeleckiej, jak również, optymalną kontrolę broni podczas strzału. Nowe opcje modułów kolby sprawiają, że R8 Ultimate są idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. To wszystko przybliża nas do zapewnienia najlepszego produktu sprawdzającego się w każdej sytuacji.


R8 Ultimate:

  • Syntetyczna osada zoptymalizowana pod kątem ergonomii
  • Czarno-brązowa syntetyczna osada z czarnymi wstawkami z elastomeru lub z impregnowanej skóry tworzącej R8 Ultimate Leather
  • Dostępne opcje obejmują: regulowaną bakę, system pochłaniania odrzutu, regulowaną stopkę


Opcje kolby:

1. Regulowana baka
Wielopoziomowa regulowana baka, obsługiwana intuicyjnie i bez narzędzi – dzięki funkcji pamięci – zapewnia idealny skład w każdej sytuacji. Ten system pozwala na ustawienie baki do indywidualnych proporcji ciała strzelca lub innego celownika w przeciągu kilku sekund.

2. System pochłaniania odrzutu
Łatwa i szybka w wymianie stopka amortyzująca z systemem pochłaniania odrzutu daje większą przyjemność ze strzelania – nawet przy większych kalibrach. Wewnętrzne elementy pochłaniające odrzut są dostępne w różnych twardościach, co pozwala na dostosowanie do wymagań strzelca, oraz wyraźnie zmniejsza podrzut przy strzale. System pochłaniania odrzutu zapewnia niezrównany komfort podczas strzelania.

System pochłaniania odrzutu wyposażony jest w wymienne elementy tłumiące (4x rozmiar średni). Elementy te można łączyć z różnymi stopniami tłumienia, które również znajdują się w zestawie (4x miękkie + 4x twarde) wraz ze stopką Blaser Comfort Pad.

3. Regulowana stopka amortyzująca
Regulacja wysunięcia, wysokości i wychylenia stopki zapewnia wiele praktycznych korzyści. Daje możliwość szybkiej i łatwej regulacji zarówno pod kątem strzelca jak i zmieniających się sytuacji czy odzieży.

Gwarancja producenta: 10 lat

Uwaga!

  • Regulowaną stopkę nie można łączyć z systemem pochłaniania odrzutu!
  • Cena nie obejmuje lunety celowniczej i montażu na broń.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło