• Wyprzedaż!
Sznur do czyszczenia broni SSI

Sznur do czyszczenia broni SSI

55,00 zł
40,00 zł Zniżka 15,00 zł
Brutto

Sznur do czyszczenia broni firmy SSI. Bezpieczny dla przewodu lufy i łatwy w użyciu

Wybierz kaliber
Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Sznur do czyszczenia broni firmy SSI. Bezpieczny dla przewodu lufy i łatwy w użyciu. Wyprodukowany jest z materiałów wysokiej jakości. Dodatkowo został wyposażony w szczotkę mosiężną, dzięki której oczyszcza luźne zanieczyszczenia oraz brud przywierający do przewodu broni. System drobnych szczoteczek  (osadzonych w nici) czyszczą     lufę już w trakcie jednego przeciągnięcia, dużo skuteczniej niż tradycyjne przyrządy. Czyszczenie nie wymaga żadnych dodatkowych czynności - jest możliwe bez demontażu zamka.Zalety:

- Szybkość działania
- Komfort i wygoda czyszczenia
- Niezwykła skuteczność i efektywność
- Bezpieczeństwo użytkowania

2 Przedmioty
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło