Chusty Pinewood Buff Camou

Chusty Pinewood Camou 3 szt.

99,00 zł
Brutto

Zestaw 3 chust o szerokim spektrum zastosowań, może być używana jako komin/szalik wokół szyi, czapka, maska kamuflująca lub opaska na głowę itp. 

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.
logo_pine

Praktyczna chusta w stylowym wzorze kamuflażu, idealna na polowanie i wypoczynek rekreacyjny. Wszechstronna chusta o szerokim spektrum zastosowań, może być używana jako komin/szalik wokół szyi, czapka, maska kamuflująca lub opaska na głowę itp.


Skład:100% poliester.


Sprzedawana w 3-packu w kamuflażu Realtree AP HD® Snow, kamufalżu Realtree Xtra® Camou i kamufalżu Realtree AP Blaze HD®.
Dostępny w Mix (000).

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło