Pokrętło balistyczne do Z8i BTF Flexibler Ballistikturm

Pokrętło balistyczne do Z8i BTF Flexibler Ballistikturm

Pokrętło balistyczne BTF Flexibler Ballistikturm pasuje do wszystkich modeli lunet Z8i oraz współpracuje ze wszystkimi dostępnymi siatkami celowniczymi. Może być stosowany zarówno jako pokrętło górne (korekta przewyższenia) jak i boczne (korekta na wiatr).

  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Pokrętło balistyczne BTF Flexibler Ballistikturm pasuje do wszystkich modeli lunet Z8i oraz współpracuje ze wszystkimi dostępnymi siatkami celowniczymi. Może być stosowany zarówno jako pokrętło górne (korekta przewyższenia) jak i boczne (korekta na wiatr). Montaż pokrętła nie wymaga narzędzi. Dzięki mechanizmowi blokującemu, mamy możliwość blokady pokrętła dzięki czemu nie będzie możliwości przekręcić pokrętła np. przez pomyłkę lub przez osoby trzecie.

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło