• Obniżka
Strój maskujący Ghilie Suit z efektem 3D

Strój maskujący Ghilie Suit z efektem 3D

499,00 zł
399,00 zł Zniżka 100,00 zł
Brutto

Oferujemy profesjonalny strój maskujący typu Ghillie Suit z efektem kamuflażu 3Dniemieckiego producenta MIL-TEC.

Dostępny
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Oferujemy profesjonalny strój maskujący typu Ghillie Suit z efektem kamuflażu 3Dniemieckiego producenta MIL-TEC. Dobry strój maskujący powinien rozmazywać sylwetkę, czego nie można uzyskać za pomocą mundurów polowych w barwach maskujących i farby maskującej. Dodatkowo efekt 3D tego stroju maskującego spotęguje zakamuflowanie. W większości armii przygotowanie ghillie suit jest częścią kursu dla snajperów. Ghillie może maskować w terenie lesistym, pustynnym i innych w zależności od potrzeby. Obecnie jest używane przez armie na całym świecie. Strój ten jest jedną z najlepszych propozycji na rynku, materiał jest lekki i przewiewny poprzez zastosowanie siatki jako bazy stroju.  

Jeżeli masz słabą lornetkę, a chciałbyś zajrzeć rogaczowi w zęby przed strzałem to ten strój jest idealny dla Ciebie. Trzeba jednak uważać czołgając się po polnych drogach, bo traktorzysta też może Ciebie nie zauważyć. Ghillie może maskować w terenie lesistym, pustynnym i innych w zależności od potrzeby. Obecnie jest używane przez armie na całym świecie, zarówno przez strzelców wyborowych, jak i zwiadowców. Dzięki lepszym właściwościom maskującym nadaje się doskonale dla wolniej poruszających się, ale zdecydowanie bliżej podchodzących. Doskonale nadaje sie również do podchodu zwierzyny na bliskie odległości.

Wykonany jest z 100% poliestru, który nie nasiąka wodą, nie haczy się o gałęzie, nie chłonie zapachów, nie szeleści, nie błyszczy, jest odporny na wysokie temperatury i promienie UV. Komplet pokryty jest środkiem zmniejszającym jego palność. Doskonale nadaje się do podchodu zwierzyny na bliskie odległości.

Kilka słów historii? Ghillie Suit jest wynalazkiem znanym Szkotom już w XIX wieku. Samo słowo Ghillie, które nie jest używane współcześnie, pochodzi z języka szkockiego. Można je przetłumaczyć na trzy sposoby:

? potoczne określenie mężczyzny,

? lokalną nazwę krzaka,

? nazwa ludzi pilnujących prywatnych terytoriów łowieckich właścicieli ziemskich w celu łapania kłusowników.


Pierwsze stroje Ghillie Suit powstały na początku I wojny światowej. W armii angielskiej stworzono oddział snajperów składający się ze Szkotów. Większość z nich pochodziła z rodzin, w których przekazywana była umiejętność robienia strojów Ghillie. Szkoccy strzelcy wyborowi przystosowali stroje do potrzeb pola walki I wojny światowej i ciągle je udoskonalali.

W czasie II Wojny Światowej Ghillie Suit pojawił się pośród snajperów różnych armii. Tworzone było w oparciu o własne doświadczenia bojowe, często bez wiedzy o istnieniu szkockiego oryginału.

Po wojnie trafił na wyposażenie snajperów i amerykański. Obecnie jest używane przez armie na całym świecie.

W komplecie: 
- Koszulka maskująca na tors z kapturem,
- Spodnie maskujące ze ściągaczem,
- Torba transportowa ze ściągaczem.

Kolorystyka: Leśna,
Producent: Mil-tec, Niemcy

5 Przedmioty
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło