• Wyprzedaż!
Spodnie myśliwskie Pinewood Gems 7941

Spodnie Pinewood Gems

565,00 zł
399,00 zł Zniżka 166,00 zł
Brutto

Tradycyjne wiatro- i wodoszczelne spodnie myśliwskie dla każdego myśliwego!

Rozmiar/obwód pasa(cm)/dł. nogawki (cm)
Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Spodnie myśliwskie Pinewood Gems, radycyjne wiatro- i wodoszczelne spodnie myśliwskie dla każdego myśliwego!  Dla dodatkowego komfortu spodnie podszyto siateczką wentylacyjną high-Vent?. Duże, przestronne kieszenie na obu nogawkach oraz wzmocnienia w częściach najbardziej narażonych na zużycie. Podwyższony tylny stan, regulowane końcówki nogawek. Ładownice w kieszeniach.

Materiał: 100% poliester.

Dostępne w kolorze: brąz myśliwski.
Spodnie pasują do kurtki Gems.

Parametry membrany:

  • Wodoszczelność: 10.000 mm
  • Oddychalność: 6.000 g/m2/24h

Zastosowane technologie:

linear

Membrana typu "Liner". Funkcyjna membrana, odporna na wiatr i wodę, a jednocześnie oddychająca. Wprowadzona jako "Liner", co oznacza, że membrana jest luźno zawieszona pomiędzy podszewką i materiałem zewnętrznym. Stosowana np. w ubraniach z serii Myślistwo, dzięki której są one niezwykle ciche.

Szwy klejone

Szwy klejone. Przy produktach oznaczonych tym symbolem szwy są pokryte (zalakowane). Dzięki temu uniemożliwione jest wdarcie się wody w tych miejscach.

teflon

Teflon. Prekursorski produkt na rynku firmy DuPont. Używany do zewnętrznych warstw odzieży i nadający im właściwości chroniące przed zabrudzeniami i wodą. Teflon sprawia, że dany produkt jest bardziej odporny i może być używany przez długi czas.

 ______________________________________________________________________________________________________

Uwaga! Model został wycofany z produkcji przez firmę Pinewood. Dostępne rozmiary są ostatnimi, nie ma możliwości sprowadzenia innych.

1 Przedmiot
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło