Skarpety Tagart Pro Line

49,00 zł
Brutto

Połączenie szlachetnej wełny merynos z nowoczesnymi włóknami Thermolite i sprężystą Lycrą sprawdza się szczególnie dobrze w warunkach zimowych. Dodatkowo, w obszarze palców i pięty tkanina wzmocniona kevlarem.

Wybierz rozmiar
Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.
logo_tagart

Ciepłe skarpety na zimę. W składzie zastosowano włókna Thermolite, które wydajnie odprowadzają wilgoć z powierzchni ciała, ale też skutecznie izolują termicznie. Naturalny dotyk i dodatkową izolację termiczną zapewnia najwyższej jakości wełna merynos. Dodatek Lycry zapewnia elastyczność i przyleganie na całej powierzchni stopy, bez nadmiernego ucisku. Tkanina z dodatkiem kevlaru w obszarze palców i pięty wzmacnia skarpetę przed przetarciem. Na boku wypleciony motyw głowy jelenia w nowoczesnej stylistyce.

Materiał: 51% Merinowool, 30% Termoline, 12% Poliamid, 4% Kevlar, 3% Lycra

1 Przedmioty
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło