• Obniżka

Rękawiczki Pinewood HÜRINGEN Camou

126,83 zł
118,83 zł Zniżka 8,00 zł
Brutto

Wiatro- i wodoodporne rękawiczki unisex z elastycznego materiału "4-way" strecz, w nowoczesnym wzorze kamuflażu.

Rozmiar rękawic
Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.
logo_pine

Wiatro- i wodoodporne rękawiczki unisex z elastycznego materiału "4-way" strecz, w nowoczesnym wzorze kamuflażu. Idealne zarówno na polowanie, jak i na każde inne wyjście w teren. Rękawiczki idealnie przylegają do dłoni, jednocześnie ich nie uciskając. Mogą służyć jako rękawiczki strzeleckie. Materiał przypominający zamsz na wewnętrznej powierzchni rękawiczki. Nadgarstek regulowany za pomocą rzepu.

Materiał: 100% poliester.

Dostępny w Strata/Czarny (976)

1 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło