• Obniżka

Rękawiczki Pinewood Camou

72,36 zł
67,36 zł Zniżka 5,00 zł
Brutto

Dopasowane rękawiczki z tkaniny stretch, idealne jako rękawiczki strzeleckie w kamuflażu. Gumowe kropki po wewnętrznej stronie dłoni zapewniają wyjątkowo dobrą przyczepność. Wyposażone w otwór na palec spustowy. Świetnie sprawdzą się jako pierwsza warstwa pod grube, ciepłe rękawice.

Wybierz rozmiar
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.
logo_pine

Dopasowane rękawiczki z tkaniny stretch, idealne jako rękawiczki strzeleckie w kamuflażu. Gumowe kropki po wewnętrznej stronie dłoni zapewniają wyjątkowo dobrą przyczepność. Wyposażone w otwór na palec spustowy. Sprawdzą się również pierwsza warstwa pod grube, ciepłe rękawice.

Materiał: 92% poliestru 8% elastanu

Dostępne  w kamuflażu w AP Extra (930)

Rozmiary: M/L, XL/XXL

Nowy produkt

Zobacz także

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło