Bluza Pinewood Gabriel

Bluza Pinewood Gabriel

252,03 zł
Brutto

Ocieplana bluza, nieprzepuszczająca wiatru w części pikowanej. Części boczne bluzy oraz rękawy wykonane z tkanego materiału, który zapewnia elastyczność i komfort.

Wybierz rozmiar
Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.
logo_pinewood

Ocieplana bluza, nieprzepuszczająca wiatru w części pikowanej. Części boczne bluzy oraz rękawy wykonane z tkanego materiału, który zapewnia elastyczność i komfort. Praktyczne kieszenie zapinane na suwak oraz kieszeń wewnętrzna.

Materiał: 100% nylon. Części boczne i rękawy: 100% poliester. Podszewka: 100% poliester

2 Przedmioty
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło