• Obniżka
pas do broni niggeloh zielony

Pas do broni Niggeloh neoprenowy zielony

135,00 zł
125,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto


Pas do broni firmy Niggeloh pozowali wygodnie i bezpiecznie transportować ciężką nawet broń, choćby kniejówkę czy dryling z celownikiem optycznym. Jego wytrzymałość na zerwania i uszkodzenia została przetestowana przez myśliwych całego świata.

Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Prezentujemy tutaj pas nośny Niggeloh do broni myśliwskiej, składający się z dwóch zintegrowanych ze sobą części. Główny element stanowi pas z mocnego nylonu.

Drugi element stanowi wykonany w całości z kilku warstw pianki neoprenowej pas, od zewnątrz pokryty zabezpieczającą tkaniną. Krawędzie boczne neoprenu obszyte są delikatnym, bawełnianym materiałem, zapobiegającym przetarciu się pasa. Obie części pasa nośnego połączone są ze sobą mocnym szyciem, którego elementem są skórzane łaty, oraz stalowe nity.

Niggeloh jest znanym na całym świecie producentem akcesoriów myśliwskich: ładownic, pasów do broni, pasów amunicyjnych, a także podpórek, pokrowców, otoków dla Posokowców czy troków. Produkty tej niemieckiej firmy cechuje najwyższa jakość, funkcjonalność oraz często nowatorskie rozwiązania.

Pas firmy Niggeloh pozowali wygodnie i bezpiecznie transportować ciężką nawet broń, choćby kniejówkę czy dryling z celownikiem optycznym. Jego wytrzymałość na zerwania i uszkodzenia została przetestowana przez myśliwych całego świata.Dane techniczne:
Kolor: zielony
Materiały:
- nylon
- pianka neoprenowa
- skóra
- stalowe nity
- bawełniane obszycie.
Długość całkowita: 1140 mm
Szerokość paska nylonowego: 20 mm
Szerokość paska neoprenowego 55 mm

1 Przedmiot
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło