Pastorał Vanguard T62U - najtaniej w Polsce!

Pastorał Vanguard T62U

439,00 zł
Brutto

Vanguard T62U to wielofunkcyjny pastorał umożliwiający wybranie dowolnej  konfiguracji tj. może być tripodem (trójnogiem), bipodem (dwójnogiem) lub nawet monopodem

Dostępny
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.
logo_center

Vanuguard Quest T62 U jest już niemalże legendarnym modelem wśród osób pasjonujących się myślistwem. Jego unikatowa konstrukcja stanowiącą trzy osobne urządzenia (trójnóg, dwójnóg i monopod) połączone w jedną całość, nie ma sobie równych. W każdej chwili możesz wybrać jeden z trzech dostępnych wariantów. Quest T62U to prawdziwe urządzenie 3w1!

Kabłąk Quest jest w kształcie liter U i obraca się swobodnie o 360°. Po jego demontażu odsłania nam się uniwersalny gwint ¼" dla lunet, aparatów, kamer itp.
Dużym atutem Vanguarda jest jego kompaktowy rozmiar (73 cm po złożeniu) oraz niska waga (poniżej 1 kg),  wszystko to wpływa na dużą wygodę i komfort podczas transportu.

Całość elementów utrzymana jest w eleganckim, stonowanym czarnym kolorze. Zwraca uwagę wysoka jakość poszczególnych elementów. Nóżki posiadają matowe lakierowanie, a ich górna część w miejscu osadzenia ręki jest pokryta miękką gąbką. Od dołu gumowe antypoślizgowe zakończenia.


Dane techniczne:

  • Urządzenie 3w1 – trójnóg, dwójnóg, monopod
  • Kabłąk – obrotowy, 360 st.
  • Wysokość po złożeniu: 70 cm
  • Wysokość po rozłożeniu: 157 cm
  • Montaż ¼"
  • Waga: 1000 gram
  • Producent: Vanguard, USA


Gwarancja: 24 miesiące.

5 Przedmioty
Nowy produkt
Stopień 
2013-01-31

W zależności na ilość czasu, mamy możliwość rozłożenia go w trzech konfiguracjach (3 w 1). Właśnie tego szukałem i ten pastorał spełnia moje wymagania.

To, że jest on warty uwagi, postanowiłem polecać go innym, wystawiając ten komentarz.

Stopień 
2012-01-17

Pastorał w rewelacyjnej cenie w stosunku do konkurencji 399zł, szybka i miła obsługa. Sam pastorał to innowacyjne rozwiązanie, które daje wielkie możliwości i konfigurację.

Stopień 
2012-01-17

Pastorał w rewelacyjnej cenie w stosunku do konkurencji 399zł, szybka i miła obsługa. Sam pastorał to innowacyjne rozwiązanie, które daje wielkie możliwości i konfigurację.

Napisz komentarz

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło