Środek odstraszający kuny Hagopur AntiMarder 200 ml

65,00 zł
Brutto

Środek zapachowy odstraszający kuny jest wyjątkowo skutecznym produktem, który w znaczącym stopniu ogranicza szkody spowodowane przez te drapieżniki na obszarze zastosowania preparatu.

  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.
logo_hagopur

Anti-Marder-Spray® to opracowany w oparciu o naturalne składniki, oddziałujący na zmysł węchu, preparat chroniący przed kunami. Dostępny w opakowaniu 200 ml, a przy użyciu wraz z np. zasobnikami filcowymi (gwarantującymi powolne uwalnianie się zapachu) znajdzie zastosowanie w samochodzie, na poddaszu, w szopie i innych pomieszczeniach. Preparat dozowany jest za pomocą specjalnego wentylu – nie da się go nałożyć za dużo. Jest prosty w stosowaniu i skuteczny.

Wyniki ankiety przeprowadzanej wśród testujących Anti-Marder-Spray® klientów ÖAMTC (austriackiego Automobilklubu), wykazały “duże zadowolenie” u 91% ankietowanych! ADAC poddawało preparat serii badań w 1999r. Wyniki były również bardzo pozytywne.Wildschwein-Stop® stosowany razem ze specjalnymi Alu-paskami, jest wyjątkowo skutecznym produktem, który w znaczącym stopniu ogranicza szkody spowodowane przez zwierzynę czarną na obszarze zastosowania preparatu.

3 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło