• Obniżka
Osłonka na okular Swarovski Z6i

Magnetyczna Osłona Swarovski na okular lunety Z8i, X5(i), Z6(i)

420,00 zł
390,00 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

Oryginalna magnetyczna osłona na okular w rozmiarze SLP-E-46 pasuje do lunet Swarovski Z8i, X5(i), Z6(i).

Wybierz rozmiar
Dostępny
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.
logo_swarovski

Oryginalna magnetyczna osłona na okular lunety w rozmiarach SLP-E-46 pasuje do lunet Swarovski Z8i, X5(i), Z6(i). Osłona została wykonana z metalu, dedykowana do lunet firmy Swarovski Optik. Osłona jest nakładana od strony okularu. Po nałożeniu jest możliwość regulacji w którą stronę osłona powinna się otwierać (zaleca się, żeby logo Swarovski było prosto. Otwiera się tak aby nie przysłaniać obrazu obserwowanego poza lunetą (270°).

Swarovski
92 Przedmioty
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło