Neoprenowa osłona lunety Swarovski

Neoprenowa osłona lunety Swarovski

199,00 zł
Brutto

Pokrowiec Swarovski wykonany ze specjalnego elastycznego materiału i neoprenu zapewnia maksymalną wytrzymałość z zachowaniem estetyki. Osłona chroni lunetę od zewnętrznych warunków atmosferycznych i zadrapań.

Wybierz rozmiar
Dostępny
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Neoprenowa osłona lunety Swarovski Swarovski wykonany został ze specjalnego, elastycznego materiałowo-neoprenowego tworzywa. Idealnie nadaje się do ochrony Twojej lunety przed zadrapaniem i trudnymi warunkami atmosferycznymi. Pokrowiec dopasowuje się do lunety jak rękawiczka do dłoni. Dzięki pętli na jednym z końców pokrowca można go w łatwy sposób zdejmować i zakładać.


  • Rozmiar SG-S pasuje do wszystkich lunet z obiektywem o średnicy  24 mm
  • Rozmiar SG-M pasuje do wszystkich lunet z obiektywem o średnicy  42 mm
  • Rozmiar SG-L pasuje do wszystkich lunet z obiektywem o średnicy  42-56 mm
Swarovski
97 Przedmioty
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło