• Obniżka
Nóż Mora 2000

Nóż Mora 2000 stal nierdzewna zielona

115,00 zł
105,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto

Nóż Mora 2000 to uniwersalne narzędzie przeznaczone dla myśliwych, wędkarzy oraz wszystkich , którzy spędzają aktywnie czas na łonie przyrody

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
 

Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.

 

Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.

 

W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Nóż Mora 2000 to uniwersalne narzędzie przeznaczone dla myśliwych, wędkarzy oraz wszystkich , którzy spędzają aktywnie czas na łonie przyrody. Klinga wykonana jest z nierdzewnej stali Sandvik. Ergonomiczna rękojeść zapewnia pewny i bezpieczny chwyt w każdych warunkach. Nóż posiada pochwę z tworzywa mocowaną na pasie za pomoca skórzanej pętli.

Mora pojawiła się na międzynarodowym rynku w 2005 roku, jednak korzenie firmy sięgają do lat 1912 i 1891 kiedy to dwie manufaktury nożowe Mora KJ Eriksson i Frosts Knife łączą sie w spółkę. Zjedoczenie doprowadza do rozszerzenia asortymentu oraz zdolności do uruchamiania wielu projektów, które przyczyniają sie do dalszego rozwoju firmy. Dzięki temu Mora jest firmą ze 100 letnim doświadczeniem w produkcji narzędzi tnących.

Noże oraz pozostałe narzędzia Mora są stosowane w różnych dziedzinach, a osoby, które ich używają mają jedną wspólną cechę. Chcą narzędzi, które upraszczają pracę, są łatwe w obsłudze, i zostały zaprojektowane z zastosowaniem wysokiej ergonomi.

Nieważne czy produkty Mora znajdują się na budowach, w zakładach pracy. Albo gdy wykorzystywane są podczas polowania, łowienia ryb, lub podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wybór jest prosty...


Cechy produktu

  • Długość ostrza: 11 cm
  • Pokrowiec: Tak, wykonany z tworzywa
  • Stal: Sandvick 12C27
  • Długość całkowita: 22,5 cm
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło