Nóż myśliwski Kizlyar Taiga Hand

Nóż Kizlyar Taiga Hand

529,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Elementy zdobnicze noża myśliwskiego to przede wszystkim tradycyjna ornamentyka dagestańska i stylizowane motywy roślinne.

Ostatnie sztuki w magazynie
  Polityka bezpieczeństwa

Informacje, które zamieścisz w formularzu są bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL

  Dostawa

Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24H

  Gwarancja

W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

 

logo_kizlyar

 

Wysokiej jakości nóż myśliwski Taiga rosyjskiej marki KIZLYAR z rekąjeścią z hartowanego orzecha kaukaskiego. Rękojeść posiada konstrukcję FULL-TANG, a więc jej szkieletem jest trzpień będący przedłużeniem głowni.

Używa ich oraz daje w prezencie nawet sam Vladimir Putin. Jest to myśliwski, trwały i mocny nóż o stałej klindze i długim ostrzu zdobionym pięknym trawionym ornamentem. Doskonale wykonany z mocnej i grubej stali nierdzewnej. Pokrowiec wykonany jest ręcznie z naturalnej skóry z tłoczonym rysunkiem lub ornamentem. Posiada zapięcie do paska. Całość jest bardzo elegancka co sprawia że nóż idealnie nadaje się na prezent.

Elementy zdobnicze umieszczone na nożach to przede wszystkim tradycyjna ornamentyka dagestańska i stylizowane motywy roślinne. Nanoszenie i wytrawianie niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju elementów ozdobnych wykonywane jest ręcznie. Ręcznie także wykonuje się rękojeść z naturalnego orzechu kaukaskiego, nadaje się odpowiednią formę, woskuje i poleruje. Pochwy noży, na których tłoczy się rysunek również wykonuje się ręcznie z naturalnej skóry.


O firmie Kizlyar

Firma Kizlyar jest członkiem Towarzystwa "Sztuki ludowej i rzemiosła Rosji", a także laureatem programu "100 najlepszych produktów Rosji". Na rynku rosyjskim uważana jest za jednego z wiodących producentów noży. W procesie produkcyjnym obok tradycyjnych metod wykorzystywane są najnowsze techniki, co pozwala na oferowanie towaru o bardzo wysokiej jakości.

Produkty Kizlyar'a wysyłane są do ponad 50-ciu regionów Świata, w tym do Polski. Wyroby te cieszą się co raz większym zainteresowaniem wśród myśliwych, wędkarzy, rybaków, turystów oraz w całym personelu militarnym. Są jedyną firmą na Północnym Kaukazie, która posiada certyfikaty i licencję na produkcję broni białej.

Kizlyar zaprosił do współpracy kaukaskich mistrzów, zajmujących się produkcją broni, a także rzemieślników z różnych regionów Dagestanu, znanego z produkcji arcydzieł broni białej.


Dane techniczne:

  • Długość klingi noża: 16,1 cm
  • Grubość klingi noża: 3,6 mm
  • Długość całkowita: 29 cm
  • Stal: nierdzewna 65x13 (aus8)
  • Pokrowiec: oryginalna skóra
  • Rękojeść noża: hartowany orzech kaukaski
  • Symbol producenta: Taiga Hand
  • Konstrukcja: Full Tang
  • Twardość HRC: 57,0±5
  • Waga: 280 g


Gwarancja: 12 miesięcy

Każdy grawerunek jest unikatowy i może nieco różnić się od przedstawionego na zdjęciu.

1 Przedmiot
Nowy

Brak komentarzy

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło