Nóż Kizlyar U-5 stal Z90

Nóż Kizlyar U-5

349,00 zł
Brutto

Wysokiej jakości nóż U-5 rosyjskiej marki KIZLYAR z rękojeścią pokrytej prasowaną wielowarstwową skórą. Nóż jest mały, poręczny i lekki.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.
KizlyarWysokiej jakości nóż U-5 rosyjskiej marki KIZLYAR z rękojeścią pokrytej prasowaną wielowarstwową skórą. Nóż jest mały, poręczny i lekki. Nazwa tego noża pochodzi od rzeki, która przepływa przez północną część Dagestanu i przeszłość miasta Kizlyar wyjścia do Morza Kaspijskiego.

Wszystkie modele noży wytwarzane są ręcznie, tradycyjną metodą, opartą na wiedzy i umiejętnościach kaukaskich rzemieślników. Modele taktyczne są na wyposażeniu rosyjskich sił specjalnych. Używa ich oraz daje w prezencie nawet sam Vladimir Putin. Jest to trwały i mocny nóż o stałej klindze z szlifem wklęsłym. Doskonale wykonany z mocnej i grubej stali nierdzewnej.

Produkty Kizlyara wysyłane są do ponad 50-ciu regionów Świata w tym do Polski. Produkty cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród myśliwych, wędkarzy, rybaków,  turystów, wojskowych i w całym personelu militarnym.  Są jedyną firmą na Północnym Kaukazie, która posiada licencję na produkcje broni białej. Ich produkcja posiada certyfikat produkcji broni białej i certyfikat wyrobów nie będących bronią białą.

Pochwy noży, na których tłoczy się rysunek również wykonuje się ręcznie z naturalnej skóry oraz posiada zapięcie do paska. Całość jest bardzo elegancka co sprawia, że nóż idealnie nadaje się na prezent lub do szafki wytrawnego kolekcjonera.


Dane techniczne:
Długość klingi noża: 10,7 cm
Długość rękojeści: 11,0 cm
Długość całkowita: 21,7 cm
Szerokość Klingi: 2,4 cm
Grubość klingi noża: 3,0 mm
Stal: Francuska 63x13
Pokrowiec: skóra, grubość 5 mm
Twardość stali: 58 HRC
Rękojeść: wielowarstwowa skóra
Pokrowiec wykonany jest ręcznie z naturalnej skóry
Symbol producenta: U-5
Waga: 125g

Gwarancja: 24 miesiące

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło