Nóż Kizlyar Sterh-1 Z50, oksyda

Nóż Kizlyar Sterh-1 Z50 oksyda

339,00 zł
Brutto

Wysokiej jakości nóż Sterh-1 Z-50 rosyjskiej marki KIZLYAR z rękojeścią z czarnego elastronu pokryty gumą. Nóż jest zgrabny, poręczny i pewnie się go trzyma w dłoni poprzez antypoślizgową gumę.

Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Wysokiej jakości nóż Sterh-1 Z-50 rosyjskiej marki KIZLYAR z rękojeścią z czarnego elastronu pokryty antypoślizgową gumą. Stal pokryta jest marstwą matową-oksydowaną, aby zminimalizować odbicia światła. Nóż jest zgrabny, poręczny i pewnie się go trzyma w dłoni poprzez antypoślizgową gumę. Wszystkie modele noży wytwarzane są ręcznie, tradycyjną metodą, opartą na wiedzy i umiejętnościach kaukazkich rzemieślników. Modele taktyczne są na wyposażeniu rosyjskich sił specjalnych. Używa ich oraz daje w prezencie nawet sam Vladimir Putin. Jest to trwały i mocny nóż o stałej klindze z szlifem wklęsłym. Doskonale wykonany z mocnej i grubej stali nierdzewnej. 

Pochwy noży, na których tłoczy się rysunek również wykonuje się ręcznie z naturalnej skóry oraz posiada zapięcie do paska. Całość jest bardzo elegancka co sprawia, że nóż idealnie nadaje się na prezent lub do szafki wytrawnego kolekcjonera.Dane techniczne:

- Długość klingi noża: 11,8 cm,
- Długość rękojeści: 12,0 cm,
- Długość cakowita: 23,8 cm,
- Szerokość Klingi: 3,0 cm,
- Grubość klingi noża: 3,2 mm,
- Stal: Z-50 pokryta oksydą,
- Pokrowiec: skóra (grubość 5 mm),
- Twardość stali 55-57HRC,
- Rękojeść: elastron G,
- Konstrukcja: Hidden Tang (ukryta konstrukcja szkieletu ostrza w rękojeści),
- Pokrowiec wykonany z naturalnej skóry,
- Symbol producenta: Sterh-1,
- Waga: 245g,

  Gwarancja 12 miesięcy.

2 Przedmioty
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło