Nóż Kizlyar Katran Micarta

Nóż Kizlyar Katran Micarta

699,00 zł
Brutto

Wyjątkowy nóż Katran rosyjskiej marki KIZLYAR z rękojeścią wykonanej z micarty i klingą pokrytej czarną oksydą.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Wyjątkowy nóż Katran rosyjskiej marki KIZLYAR z wygodną rękojeścią wykonanej z micarty i klingą pokrytej czarną oksydą. Wszystkie modele noży wytwarzane są ręcznie, tradycyjną metodą, opartą na wiedzy i umiejętnościach kaukazkich rzemieślników. Modele taktyczne są na wyposażeniu rosyjskich sił specjalnych. Używa ich oraz daje w prezencie nawet sam Vladimir Putin. Jest to trwały i mocny nóż o stałej klindze z szlifem wklęsłym. Doskonale wykonany z mocnej i grubej stali nierdzewnej. 

Pochwy noży, na których tłoczy się rysunek również wykonuje się ręcznie z naturalnej skóry oraz posiada zapięcie do paska. Całość jest bardzo elegancka co sprawia, że nóż idealnie nadaje się na prezent lub do szafki wytrawnego kolekcjonera.

Micarta:

Materiał otrzymywany przez ciśnieniowe prasowanie papieru lub tkanin lnianych/bawełnianych z żywicą fenolową. Micarta jest lekka i mocna. Łatwa w obróbce, daje się polerować.
Spotyka się mikartę dwukolorową, po oszlifowaniu ujawniającą piękny wzór podobny do słojów drewna.

Micarta jest bardzo trwała i stabilna, trudno ją uszkodzić, ma doskonałą odporność na wysokie i niskie temperatury, a także chemikalia. Jej gęstość jest wyższa niż drewna, cieplejsza od metalu i nie przewodzi prądu.


Dane techniczne:

-Długość klingi noża: 16,6 cm
-Długość rękojeści: 13,5 cm
-Długość cakowita: 30,1 cm
-Szerokość Klingi: 3,8 cm
-Grubość klingi noża: 4,2 mm
-Stal: nierdzewna Z60 pokryta oksydą
-Pokrowiec: skóra, grubość 5 mm
-Twardość stali 57-58HRC
-Rękojeść: Micarta
-Pokrowiec z naturalnej skóry
-Symbol producenta: Katran
-Waga: 340g

Gwarancja 12 miesięcy.

Kizlyar
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło