Nóż Kizlyar Ochotnik -drewno

Nóż Kizlyar Ochotnik drewno

329,00 zł
Brutto

Wysokiej jakości nóż Ochotnik rosyjskiej marki Kizlyar. Tradycyjny nóż myśliwski idealny do skórowania i patroszenia wnętrzności zwierzyny. Konstrukcja Full Tang daje dużą wytrzymałość przy niemal każdej pracy.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
 • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
 • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
 • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

 

 

Wysokiej jakości nóż Ochotnik rosyjskiej marki Kizlyar z rękojeścią z hartowanego orzecha kaukaskiego. Tradycyjny nóż myśliwski idealny do skórowania i patroszenia wnętrzności zwierzyny. Konstrukcja Full Tang daje dużą wytrzymałość przy niemal każdej pracy. Otwór na jej końcu pozwala na założenie linki zabezpieczającej. Skórzana pochwa posiada zapięcie uniemożliwiające wysunięcie się noża.

Wszystkie modele noży wytwarzane są ręcznie, tradycyjną metodą, opartą na wiedzy i umiejętnościach kaukaskich rzemieślników. Są one na wyposażeniu rosyjskich sił specjalnych. Używa ich oraz daje w prezencie nawet sam Vladimir Putin. Jest to trwały i mocny nóż o stałej klindze z szlifem wklęsłym. Doskonale wykonany z mocnej i grubej stali nierdzewnej. Pokrowiec wykonany jest ręcznie z naturalnej skóry. Posiada zapięcie do paska.

Produkty Kizlyara wysyłane są do ponad 50-ciu regionów Świata w tym do Polski. Produkty cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród myśliwych, wędkarzy, rybaków,  turystów, wojskowych i w całym personelu militarnym.  Są jedyną firmą na Północnym Kaukazie, która posiada licencję na produkcje broni białej. Ich produkcja posiada certyfikat produkcji broni białej i certyfikat wyrobów nie będących bronią białą.

Firma Kizlyar jest członkiem Towarzystwa „Sztuki ludowej i rzemiosła Rosji", jest również laureatem programu „100 najlepszych produktów Rosji" i na rynku rosyjskim uważana jest za jednego z wiodących producentów noży. W procesie produkcyjnym obok tradycyjnych metod wykorzystywane są najnowsze techniki, co pozwala na oferowanie towaru o wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Kizlyar zaprosił do współpracy kaukaskich mistrzów, zajmujących się produkcją broni z pokolenia na pokolenie, oraz rzemieślników z różnych regionów Dagestanu, znanego z produkcji arcydzieł broni białej.


Dane techniczne:

 • Długość klingi noża: 10,5 cm
 • Długość rękojeści: 12 cm
 • Długość całkowita: 22,5 cm 
 • Grubość klingi noża: 3 mm
 • Stal: nierdzewna 65x13 (aus8)
 • Pokrowiec: skóra, grubość 5 mm
 • Rękojeść noża: orzech Kaukaski
 • Konstrukcja: Full-tang
 • Twardość HRC: 56-58
 • Waga: 200 g


Gwarancja: 24 miesiące

 

Nowy produkt
Stopień 
2020-11-17

Ochotnik

Rewelacyjny nóż, wart każdej złotówki.

Napisz komentarz

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło