• Obniżka
Nóż Kizlyar U-2

Nóż Kizlyar U-2

249,00 zł
199,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

Zgrabny nóż rosyjski firmy Kizlyar U-2 z rękojeścią z orzecha kaukaskiego. Uznany szczególnie w myśliwstwie, jest mały i lekki.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Zgrabny, rosyjski nóż firmy Kizlyar U-2 z rękojeścią z orzecha włoskiego. Uznany szczególnie w myśliwstwie, jest mały i lekki. Rękojeść posiada konstrukcję full-tang, a więc jej szkieletem jest trzpień będący przedłużeniem głowni.

Firma Kizlyar jest członkiem Towarzystwa "Sztuki ludowej i rzemiosła Rosji", jest również laureatem programu "100 najlepszych produktów Rosji" i na rynku rosyjskim uważana jest za jednego z wiodących producentów noży. W procesie produkcyjnym obok tradycyjnych metod wykorzystywane są najnowsze techniki, co pozwala na oferowanie towaru o wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Produkty Kizlyara wysyłane są do ponad 50-ciu regionów Świata w tym do Polski. Produkty cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród myśliwych, wędkarzy, rybaków,  turystów, wojskowych i w całym personelu militarnym.  Są jedyną firmą na Północnym Kaukazie, która posiada licencję na produkcje broni białej. Ich produkcja posiada certyfikat produkcji broni białej i certyfikat wyrobów nie będących bronią białą.

Kizlyar zaprosił do współpracy kaukaskich mistrzów, zajmujących się produkcją broni z pokolenia na pokolenie, oraz rzemieślników z różnych regionów Dagestanu, znanego z produkcji arcydzieł broni białe

Dane techniczne:

-Model noża: U-2
-Długość całkowita noża: 270-280 mm 
-Długość klingi noża: 120mm,
-Grubość klingi noża: 2,2 mm
-Wzór klingi noża: Łukowato wygięta
-Twardość stali: 56-58 HRC
-Materiał klingi noża: Stal Nierdzewna 65x13 
-Ostrzenie noża: Wygięte
-Rękojeść noża: Kaukazki hartowany orzech
-Konstrukcja: Full-Tang, orzechowe nakładki przytwierdzone do stali
-Pokrowiec do noża: Oryginalna skóra, grubość 5mm
-Waga: 145g

 

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło