nóż kizlyar SH-5, skóra + oksyda

Nóż Kizlyar SH-5 skóra + oksyda

390,00 zł
Brutto

Są one na wyposażeniu rosyjskich sił specjalnych. Używa ich oraz daje w prezencie nawet sam Vladimir Putin.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
 • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
 • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
 • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Wysokiej jakości nóż SH-5 rosyjskiej marki KIZLYAR. Wszystkie modele nożywytwarzane są ręcznie, tradycyjną metodą, opartą na wiedzy i umiejętnościach kaukazkich rzemieślników. Są one na wyposażeniu rosyjskich sił specjalnych.Używa ich oraz daje w prezencie nawet sam Vladimir Putin. Jest to myśliwski, trwały i mocny nóż o stałej klindze i długim ostrzu. Doskonale wykonany z mocnej i grubej stali nierdzewnej.Pokrowiec wykonany jest ręcznie z naturalnej skóry z tłoczonym rysunkiem lub ornamentem. Posiada zapięcie do paska. Całość jest bardzo elegancka co sprawia że nóż idealnie nadaje się na prezent.

Produkty Kizlyara wysyłane są do ponad 50-ciu regionów Świata w tym do Polski. Produkty cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród myśliwych, wędkarzy, rybaków,  turystów, wojskowych i w całym personelu militarnym.  Są jedyną firmą na Północnym Kaukazie, która posiada licencję na produkcje broni białej. Ich produkcja posiada certyfikat produkcji broni białej i certyfikat wyrobów nie będących bronią białą.

Elementy zdobnicze umieszczone na nożach to przede wszystkim tradycyjna ornamentyka dagestańska i stylizowane motywy roślinne. Nanoszenie i wytrawianie niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju elementów ozdobnych wykonywane jest ręcznie. Ręcznie także wykonuje się rękojeść z naturalnego orzechu kaukaskiego, nadaje się odpowiednią formę, woskuje i poleruje. Pochwy noży, na których tłoczy się rysunek również wykonuje się ręcznie z naturalnej skóry. Na indywidualne zamówienie klienta wykonujemy pojedyncze sztuki bogato zdobionych noży z takich materiałów jak srebro, złoto, niello, emalia i kość. Egzemplarze noży pamiątkowych umieszczane są w drewnianych rzeźbionych szkatułkach.


Dane techniczne:

 • Długość klingi noża: 14 cm
 • Grubość klingi noża: 3,4 mm
 • Długość całkowita: 27 cm
 • Stal: nierdzewna 65x13 (aus8, 425 m od)
 • Pokrowiec: oryginalna skóra, grubość 5 mm
 • Rękojeść noża: rękojeść ze specjalnie wyprawionych warstwowo nałożonych kawałków skóry
 • Symbol producenta: SH 5
 • Waga: 195 g


Gwarancja: 12 miesięcy.

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło