Nóż taktyczny Kizlyar Orłan

Nóż taktyczny Kizlyar Orłan

399,00 zł
Brutto

Nóż taktyczny  kizlyar Orłan to typowy nóż survivalowy, którym wykonasz większość prac, trwały i mocny nóż o stałej klindze i długim ostrzu.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
 

Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.

 

Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.

 

W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

logo_kizlyarWysokiej jakości nóż taktyczny Orłan rosyjskiej marki Kizlyar. Rękojeść tego noża posiada antypoślizgowy uchwyt wykonany z komfortowego Elastronu G. Stal pokryta jest warstwą matowo-oksydowaną, aby zminimalizować odbicia światła. Wszystkie modele noży wytwarzane są ręcznie, tradycyjną metodą, opartą na wiedzy i umiejętnościach kaukaskich rzemieślników. Są one na wyposażeniu rosyjskich sił specjalnych.


O firmie Kizlyar:

Firma Kizlyar jest członkiem Towarzystwa "Sztuki ludowej i rzemiosła Rosji", a także laureatem programu "100 najlepszych produktów Rosji". Na rynku rosyjskim uważana jest za jednego z wiodących producentów noży. W procesie produkcyjnym obok tradycyjnych metod wykorzystywane są najnowsze techniki, co pozwala na oferowanie towaru o bardzo wysokiej jakości.

Produkty Kizlyar'a wysyłane są do ponad 50-ciu regionów świata, w tym do Polski. Wyroby te cieszą się co raz większym zainteresowaniem wśród myśliwych, wędkarzy, rybaków, turystów oraz w całym personelu militarnym. Są jedyną firmą na Północnym Kaukazie, która posiada certyfikaty i licencję na produkcję broni białej.

Kizlyar zaprosił do współpracy kaukaskich mistrzów, zajmujących się produkcją broni, a także rzemieślników z różnych regionów Dagestanu, znanego z produkcji arcydzieł broni białej.


Dane techniczne:

  • Długość klingi noża: 15 cm
  • Grubość klingi noża: 4 mm
  • Twardość stali: 55-58 HRC
  • Długość całkowita: 28 cm
  • Stal: nierdzewna 65x13 (aus-8)
  • Konstrukcja: Hidden Tang (ukryta konstrukcja szkieletu ostrza w rękojeści)
  • Rękojeść noża: elastron G
  • Symbol producenta: Orłan
  • Waga: 250 g 


Gwarancja:
24 miesiące

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło