Nóż taktyczny Kizlyar Korszun

Nóż taktyczny Kizlyar Korszun

449,00 zł
Brutto

Wysokiej jakości nóż taktyczny Korszun rosyjskiej marki Kizlyar z rękojeścia z elastronu.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
 • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
 • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
 • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Wysokiej jakości nóż taktyczny Korszun rosyjskiej marki Kizlyar. Nóż ten posiada rękojeść z antypoślizgowego elastronu, a jego klinga zostałą pokryta oksydą. Powłoka ta pozwla zachować dyskrecję, ponieważ zabezpiecza ostrze przed odbiciami światła.

Model ten został ogłoszony, najbardziej popularnym nożem wśród rosyjskiej milicji i FSB ze względu na jego wysoką wytrzymałość, uniwersalnej geometrii łopatek i dobre właściwości tnące.Wszystkie modele noży wytwarzane są ręcznie, tradycyjną metodą, opartą na wiedzy i umiejętnościach kaukazkich rzemieślników. Korszun posiada jednoczęściowy, profilowaną rękojeść elastron.

Używa ich oraz daje w prezencie nawet sam Vladimir Putin. Jest to typowy nóż survivalowy, którym wykonasz większość prac, trwały i mocny nóż o stałej klindze i długim ostrzu. Doskonale wykonany z mocnej i grubej stali nierdzewnej. Pokrowiec wykonany jest z plastiku ABC z możliwością dopięcia do pasa i uda. Całość jest bardzo elegancka co sprawia że nóż idealnie nadaje się na prezent.
Firma Kizlyar jest członkiem Towarzystwa "Sztuki ludowej i rzemiosła Rosji", jest również laureatem programu "100 najlepszych produktów Rosji" i na rynku rosyjskim uważana jest za jednego z wiodących producentów noży. W procesie produkcyjnym obok tradycyjnych metod wykorzystywane są najnowsze techniki, co pozwala na oferowanie towaru o wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Produkty Kizlyara wysyłane są do ponad 50-ciu regionów Świata w tym do Polski. Produkty cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród myśliwych, wędkarzy, rybaków,  turystów, wojskowych i w całym personelu militarnym.  Są jedyną firmą na Północnym Kaukazie, która posiada licencję na produkcje broni białej. Ich produkcja posiada certyfikat produkcji broni białej i certyfikat wyrobów nie będących bronią białą.
Kizlyar zaprosił do współpracy kaukaskich mistrzów, zajmujących się produkcją broni z pokolenia na pokolenie, oraz rzemieślników z różnych regionów Dagestanu, znanego z produkcji arcydzieł broni białej.


Dane techniczne:

 • Długość klingi noża: 16,8 cm
 • Grubość klingi noża: 4 mm
 • Długość całkowita: 29 cm
 • Stal: nierdzewna 65x13 
 • Pokrowiec: plastik ABS
 • Rękojeść noża: elastron G
 • Konstrukcja: Hidden Tang (ukryta konstrukcja szkieletu ostrza w rękojeści)
 • Symbol producenta: Korszun
 • Twardość stali: 56-58 HRC


Gwarancja: 24 miesiące

 

Nowy produkt
Stopień 
2013-02-04

Nożyk spełnia swoje zadania i pomyślnie przeszedł testy. Polecam kolegom!

Stopień 
2013-01-29

Nadaje się do użytku w nawet najbardziej extremalnych warunkach! Rękojeść idealnie leży w dłoni, a dzięki powłoce antypoślizgowej zapewnia pewność mocnego uchwytu.

Polecam go innym interesantom!

Napisz komentarz

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło