Tradycyjny nóż Kizlyar Kieł 2

Nóż Kizlyar Kieł 2

349,00 zł
Brutto

Pokrowiec na nóż wykonany jest ręcznie z naturalnej skóry z tłoczonym motywem lub ornamentem. Posiada zapięcie do paska. Całość jest bardzo elegancka co sprawia że nóż idealnie nadaje się na prezent.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Noże myśliwskie Kieł 2 rosyjskiej marki KIZLYAR. Rękojeść posiada konstrukcję full-tang, a więc jej szkieletem jest trzpień będący przedłużeniem głowni.

Jest to myśliwski, trwały i mocny nóż o stałej klindze oraz długim ostrzu zdobionym pięknym trawionym rysunkiem. Doskonale wykonany z mocnej i grubej stali nierdzewnej. Pokrowiec wykonany jest ręcznie z naturalnej skóry z tłoczonym rysunkiem lub ornamentem. Posiada zapięcie do paska. Całość jest bardzo elegancka co sprawia że nóż idealnie nadaje się na prezent.

Elementy zdobnicze umieszczone na nożach to przede wszystkim tradycyjna ornamentyka dagestańska i stylizowane motywy roślinne. Nanoszenie i wytrawianie niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju elementów ozdobnych wykonywane jest ręcznie.

Ręcznie także wykonuje się rękojeść z naturalnego orzechu kaukaskiego, nadaje się odpowiednią formę, woskuje i poleruje. Pochwy noży, na których tłoczy się rysunek również wykonuje się ręcznie z naturalnej skóry.

Dane techniczne:

Długość klingi noża: 14 cm
Grubość klingi noża: 2.5 mm
Długość całkowita: 26 cm
Konstrukcja: Full tang
Stal: nierdzewna 65x13 (aus8)
Pokrowiec: oryginalna skóra, grubość 5 mm
Rękojeść noża: hartowany orzech kaukazki
Symbol producenta: Kłyk 2

Gwarancja: 12 miesięcy

 

 Noże Kizlyar są docenione i potwierdzone co do wartości poprzez wiele otrzymanych nagród i dyplomów:

kiz

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło