Nóż myśliwski Kizlyar Kruk

Nóż Kizlyar Kruk

359,00 zł
Brutto

Kizlyar Kruk to idealny nóż do skórowania.

Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Kizlyar

 

Doskonały nóż myśliwski Kruk firmy Kizlyar. Przeznaczony przede wszystkim do skórowania i nie tylko. Rękojeść noża posiada konstrukcję Full-Tang, a więc jej szkielet przechodzi przez całą nasadę. Trzon przymocowany jest do uchwytu trzema, grubymi nitami.


O firmie Kizlyar

Firma Kizlyar jest członkiem Towarzystwa „Sztuki ludowej i rzemiosła Rosji", a także laureatem programu „100 najlepszych produktów Rosji". Na rynku rosyjskim uważana jest za jednego z wiodących producentów noży. W procesie produkcyjnym obok tradycyjnych metod wykorzystywane są najnowsze techniki, co pozwala na oferowanie towaru o bardzo wysokiej jakości.

Produkty Kizlyar'a wysyłane są do ponad 50-ciu regionów Świata, w tym do Polski. Wyroby te cieszą się co raz większym zainteresowaniem wśród myśliwych, wędkarzy, rybaków, turystów oraz w całym personelu militarnym. Są jedyną firmą na Północnym Kaukazie, która posiada certyfikaty i licencję na produkcję broni białej.

Kizlyar zaprosił do współpracy kaukaskich mistrzów, zajmujących się produkcją broni, a także rzemieślników z różnych regionów Dagestanu, znanego z produkcji arcydzieł broni białej.


Dane techniczne:

Długość klingi: 10 cm
Grubość klingi: 3,7 mm
Długość całkowita: 217 mm
Geometria klingi: kształt litery S
Pokrowiec: wykonany ze skóry
Symbol producenta: Kruk
Stal: nierdzewna  65x13 (aus8)
Twardość stali: 56-58 HRC
Rękojeść: orzech kaukaski
Konstrukcja: Full Tang
Powłoka ostrza: Polished
Waga: 184 g

Gwarancja: 24 miesiące

1 Przedmiot
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło