Nóż Kizlyar KO-1 Combat

Nóż Kizlyar KO-1 Combat

499,00 zł
Brutto

Wysokiej jakości nóż taktyczny i obusieczny Combat rosyjskiej marki KIZLYAR.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
 • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
 • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
 • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Wysokiej jakości nóż taktyczny i obusieczny Combat rosyjskiej marki KIZLYAR. Rękojeść tego noża posiada antypoślizgowy uchwyt wykonany z komfortowego elastomeru Elastronu G.
Stalker jest połączeniem starej radzieckiej odsłony sztyletu i noża tnącego. Wynikiem tego jest ciekawy wygląd przy zachowaniu średniej wielkości. Wąska końcówka łatwo przenika przez tworzywa, natomiast szerokie "Skrzydła"  łatwo otwierają rozcięcia. Jedna strona ostrza jest ząbkowana, co sprawia, że Stalker jest nieco bardziej wszechstronny jako narzędzie. Uchwyt jest dość prosty i dobrze pasuje do dłoni. Pasek na zatrzaski wokół uchwytu,  trzyma ostrze bardzo pewnie na miejscu.

Wszystkie modele noży wytwarzane są ręcznie, tradycyjną metodą, opartą na wiedzy i umiejętnościach kaukazkich rzemieślników. Są one na wyposażeniu rosyjskich sił specjalnych. Używa ich oraz daje w prezencie nawet sam Vladimir Putin. Jest to trwały i mocny nóż o stałej klindze z szlifem wklęsłym. Doskonale wykonany z mocnej i grubej stali nierdzewnej. Pokrowiec wykonany jest ręcznie z naturalnej skóry. Posiada zapięcie do paska. Całość jest bardzo elegancka co sprawia że nóż idealnie nadaje się na prezent.
Produkty Kizlyara wysyłane są do ponad 50-ciu regionów Świata w tym do Polski. Produkty cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród myśliwych, wędkarzy, rybaków,  turystów, wojskowych i w całym personelu militarnym.  Są jedyną firmą na Północnym Kaukazie, która posiada licencję na produkcje broni białej. Ich produkcja posiada certyfikat produkcji broni białej i certyfikat wyrobów nie będących bronią białą.

Firma Kizlyar jest członkiem Towarzystwa "Sztuki ludowej i rzemiosła Rosji", jest również laureatem programu "100 najlepszych produktów Rosji" i na rynku rosyjskim uważana jest za jednego z wiodących producentów noży. W procesie produkcyjnym obok tradycyjnych metod wykorzystywane są najnowsze techniki, co pozwala na oferowanie towaru o wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.
Kizlyar zaprosił do współpracy kaukaskich mistrzów, zajmujących się produkcją broni z pokolenia na pokolenie, oraz rzemieślników z różnych regionów Dagestanu, znanego z produkcji arcydzieł broni białej.


Dane techniczne:

 • Długość klingi noża: 17 cm
 • Długość rękojeści: 13,5 cm
 • Długość całkowita: 30,5 cm 
 • Grubość klingi noża: 4,0 mm
 • Stal: nierdzewna 65x13 pokryta oksydą.
 • Pokrowiec: skóra, grubość 5 mm
 • Rękojeść noża: Elastron G
 • Symbol producenta: KO-1 Combat
 • Twardość stali HRC: 57-59
 • Waga: 300 g


Gwarancja: 12 miesięcy.

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło