Nóż Kizlyar Witjaz oksyda

Nóż Kizlyar Witjaz oksyda

359,00 zł
Brutto

Wysokiej jakości nóż Witjaz rosyjskiej marki Kizlyar z ostrzem pokrytym oksydą.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Wysokiej jakości nóż Witjaz rosyjskiej marki Kizlyar z ostrzem pokrytym oksydą. Rękojeść tego noża posiada antypoślizgowy uchwyt wykonany z komfortowego elastomeru Elastronu G. Nazwa jego w tłumaczeniu na język polski oznacza "rycerz". Znajdzie swoje zastosowanie w trudnych warunkach.

Wszystkie modele noży wytwarzane są ręcznie, tradycyjną metodą, opartą na wiedzy i umiejętnościach kaukazkich rzemieślników. Są one na wyposażeniu rosyjskich sił specjalnych. Używa ich oraz daje w prezencie nawet sam Vladimir Putin. Doskonale wykonany z mocnej i grubej stali nierdzewnej. Pokrowiec wykonany jest z plastyku ABC z możliwością dopięcia do pasa i uda.

Produkty Kizlyara wysyłane są do ponad 50-ciu regionów Świata w tym do Polski. Produkty cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród myśliwych, wędkarzy, rybaków,  turystów, wojskowych i w całym personelu militarnym.  Są jedyną firmą na Północnym Kaukazie, która posiada licencję na produkcje broni białej. Ich produkcja posiada certyfikat produkcji broni białej i certyfikat wyrobów nie będących bronią białą.Dane techniczne:

-Długość klingi noża: 14,5 cm
-Grubość klingi noża: 3,1 mm
-Długość całkowita: 26,6 cm
-Stal: nierdzewna: 65x13
-Kształt noża: włócznia
-Pokrowiec: wykonany z naturalnej skóry
-Rękojeść noża: Elastron
-Symbol producenta: Witjaz
-Konstrukcja: Hidden Tang (ukryta część konstrukcji szkieletu ostrza w rękojeści)
-Twardość HRC: 56-58
-Waga: 150g

Gwarancja 12 miesięcy.

 

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło