Nóż Kizlyar Taiga B

Nóż Kizlyar Taiga B

559,00 zł
Brutto

Wysokiej jakości nóż Taiga B rosyjskiej marki KIZLYAR z rekąjeścią z hartowanego orzecha kaukaskiego i artystycznym, głębokim grawerunkiem.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
 • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
 • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
 • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Wysokiej jakości nóż Taiga B rosyjskiej marki KIZLYAR z rekąjeścią z hartowanego orzecha kaukaskiego i artystycznym, głębokim grawerunkiem. Rękojeść posiada konstrukcję full-tang, a więc jej szkieletem jest trzpień będący przedłużeniem głowni.
Używa ich oraz daje w prezencie nawet sam Vladimir Putin. Jest to myśliwski, trwały i mocny nóż o stałej klindze i długim ostrzu zdobionym pięknym trawionym ornamentem. Doskonale wykonany z mocnej i grubej stali nierdzewnej. Pokrowiec wykonany jest ręcznie z naturalnej skóry z tłoczonym rysunkiem lub ornamentem. Posiada zapięcie do paska. Całość jest bardzo elegancka co sprawia że nóż idealnie nadaje się na prezent.

Elementy zdobnicze umieszczone na nożach to przede wszystkim tradycyjna ornamentyka dagestańska i stylizowane motywy roślinne. Nanoszenie i wytrawianie niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju elementów ozdobnych wykonywane jest ręcznie. Ręcznie także wykonuje się rękojeść z naturalnego orzechu kaukaskiego, nadaje się odpowiednią formę, woskuje i poleruje. Pochwy noży, na których tłoczy się rysunek również wykonuje się ręcznie z naturalnej skóry.
Firma Kizlyar jest członkiem Towarzystwa "Sztuki ludowej i rzemiosła Rosji", jest również laureatem programu "100 najlepszych produktów Rosji" i na rynku rosyjskim uważana jest za jednego z wiodących producentów noży. W procesie produkcyjnym obok tradycyjnych metod wykorzystywane są najnowsze techniki, co pozwala na oferowanie towaru o wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Produkty Kizlyara wysyłane są do ponad 50-ciu regionów Świata w tym do Polski. Produkty cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród myśliwych, wędkarzy, rybaków, turystów, wojskowych i w całym personelu militarnym. Są jedyną firmą na Północnym Kaukazie, która posiada licencję na produkcje broni białej. Ich produkcja posiada certyfikat produkcji broni białej i certyfikat wyrobów nie będących bronią białą.
Kizlyar zaprosił do współpracy kaukaskich mistrzów, zajmujących się produkcją broni z pokolenia na pokolenie, oraz rzemieślników z różnych regionów Dagestanu, znanego z produkcji arcydzieł broni białej.


Dane techniczne:

 • Długość klingi noża: 19,4 cm
 • Grubość klingi noża: 3,6 mm
 • Długość całkowita: 32,6 cm
 • Stal: nierdzewna 65x13
 • Twardość stali: 57-59 HRC
 • Pokrowiec: oryginalna skóra
 • Rękojeść noża: hartowany orzech kaukaski
 • Symbol producenta: Taiga B
 • Konstrukcja: Full Tang
 • Waga: 320 g

Gwarancja: 12 miesięcy

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło