Nóż Kizlyar KO-1 drewno, skóra

Nóż Kizlyar KO-1 wz. 2

429,00 zł
Brutto

Wysokiej jakości nóż Kizlyar KO1 z rękojeścią z drewna. Klinga jego pokryta jest czarną oksydą w celu zniwelowania odbić światła.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
 • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
 • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
 • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

 

 

Wysokiej jakości nóż Kizlyar KO1 z rękojeścią z drewna. Klinga jego pokryta jest czarną oksydą w celu zniwelowania odbić światła. Wszystkie modele noży wytwarzane są ręcznie, tradycyjną metodą, opartą na wiedzy i umiejętnościach kaukazkich rzemieślników. Są one na wyposażeniu rosyjskich sił specjalnych. Używa ich nawet sam Vladimir Putin. Doskonale wykonany z mocnej i grubej stali nierdzewnej. Pokrowiec wykonany jest z plastiku ABC z możliwością dopięcia do pasa i uda.

Elementy zdobnicze umieszczone na nożach to przede wszystkim tradycyjna ornamentyka dagestańska i stylizowane motywy roślinne. Nanoszenie i wytrawianie niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju elementów ozdobnych wykonywane jest ręcznie. Ręcznie także wykonuje się rękojeść z naturalnego orzechu kaukaskiego, nadaje się odpowiednią formę, woskuje i poleruje. Pochwy noży, na których tłoczy się rysunek również wykonuje się ręcznie z naturalnej skóry.

Firma Kizlyar jest członkiem Towarzystwa "Sztuki ludowej i rzemiosła Rosji", a także laureatem programu "100 najlepszych produktów Rosji". Na rynku rosyjskim uważana jest za jednego z wiodących producentów noży. W procesie produkcyjnym obok tradycyjnych metod wykorzystywane są najnowsze techniki, co pozwala na oferowanie towaru o bardzo wysokiej jakości.
Produkty Kizlyar'a wysyłane są do ponad 50-ciu regionów Świata, w tym do Polski. Wyroby te cieszą się co raz większym zainteresowaniem wśród myśliwych, wędkarzy, rybaków, turystów oraz w całym personelu militarnym. Są jedyną firmą na Północnym Kaukazie, która posiada certyfikaty i licencję na produkcję broni białej.
Kizlyar zaprosił do współpracy kaukaskich mistrzów, zajmujących się produkcją broni, a także rzemieślników z różnych regionów Dagestanu, znanego z produkcji arcydzieł broni białej.


Dane techniczne:

 • Długość klingi noża: 17 cm
 • Grubość klingi noża: 4 mm
 • Twardość stali: 57-59 HRC
 • Długość całkowita: 30 cm
 • Stal: nierdzewna 65x13
 • Pokrowiec: skóra barwiona na czarno
 • Klinga: pokryta oksydą
 • Kształt klingi: symetryczny
 • Rękojeść noża: drewno przekładane skórą


Gwarancja: 24 miesiące

 

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło