Nakładka nasadka odprzodowa noktowizor Dipol DN34 (Onyx)

Nakładka nasadka odprzodowa noktowizor Dipol DN34 HD

16 900,00 zł
Brutto

Nasadka Dipol DN34 HD to najnowsza odsłona najpopularniejszej nasadki noktowizyjnej o podwyższonych parametrach takich jak rozdzielczość, czułość i stosunek sygnału do szumu znanej i cenionej na świecie firmy Dipol.

Dostępny
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Nasadka Dipol DN34 HD to najnowsza odsłona najpopularniejszej nasadki noktowizyjnej o podwyższonych parametrach takich jak rozdzielczość, czułość i stosunek sygnału do szumu znanej i cenionej na świecie firmy Dipol. Stosunek jakości do ceny jest zdecydowanie najlepszy patrząc na rynek noktowizji w sposób globalny. Na targach IWA 2017 nie zostały przedstawione lepsze rozwiązania konstrukcyjne nasadki noktowizyjnej w tak atrakcyjnej cenie. Elementy które zostały poprawione w stosunku do poprzedniego modelu:
- krótszy i lżejszy korpus,
- nowa optyka, dzięki, której obraz znacznie zyskał na jakości,
- lepiej osadzony dodatkowy emiter laserowy wyższa precyzja,
- poprawiona ergonomia.
- możliwość osadzenia nasadki na optyce o średnicy obiektywu: 
ø56mm (62/63mm średnicy zewnętrznej)
lub ø50mm (57mm średnicy zewnętrznej) 
lub ø42mm (49mm średnicy zewnętrznej)
lub innych (dedykowany adapter)

DN34 HD został ponadto wyposażony w kilka istotnych systemów:
- ochrona przed punktowym światłem,
- ochrona przed wysokim poziomem jasności,
- automatyczna regulacja jasności.

Instalacja DN34 HD na lunecie dziennej jest prosta i przede wszystkim szybka. Noktowizor posiada 1x powiększenie, a właściwe powiększenie regulujemy ustawieniami lunety. Warto również wspomnieć, iż w przeciwieństwie do nakładek od strony okularu, DN34 nie zniekształca widzianego krzyża. Przetwornik obrazu generacji 2+/3 tak mocno wzmacnia światło zastane z gwiazd/księżyca, że często w ogóle nie trzeba używać dodatkowego źródła podświetlenia podczerwonego, tylko w naprawdę ciężkich warunkach oświetleniowych gdzie ciężko dostrzec na przykład własną rękę. Dzięki temu często zostajemy całkowicie niezauważalni przez zwierzynę jak również innych obserwatorów tego typu urządzeń.

Stosunkowo duża średnica obiektywu nasadki świetnie sprawdza się w warunkach całkowitej ciemności dzięki czemu możemy obserwować jasny i wyrazisty obraz w całym polu widzenia. Ponadto składając się z optyki nie ma takiego efektu że musimy szukać pełnego pola widzenia, tylko praktycznie od razu jest ono doskonale widoczne, co jest bardzo ważne przy szybko zmieniających się scenach.

W przetworniku onyx - czarno białym jesteśmy w stanie dostrzec więcej szczegółów, ponadto cechuje go lepszy kontrast, natomiast przetwornik green - zielony jest bardziej przyjazny dla oka dzięki czemu możemy prowadzić znacznie dłuższe obserwacje.

Dane techniczne:

Generacja: hiper II+
Rozdzielczość: powyżej 60 l/mm
Przetwornik: Green HD - zielony HD
Powiększenie: 1x
Powiększenie na lunecie dziennej akceptowalne: 1-20
Powiększenie na lunecie dziennej zalecane: 1-12
Ogniskowa soczewki, mm: F80/1,5
Średnica obiektywu: 53mm
Kąt widzenia: 13ᴼ
Średnica źrenicy wyjściowej: 22mm
Czas pracy: do 54 godzin
Zasilanie: 1 x CR123A
Temperatura pracy: od -20 do +50°C
Poziom wodoszczelności: IPX5 (na zamówienie IPX7)
Długość: 187 mm
Średnica korpusu: 62 mm
Średnica adapteru: 62 mm
Waga: 620 gram

Elementy zestawu:

Nasadka odprzodowa Dipol DN34 HD GREEN
Iluminator laserowy Dipol L2 100mW,
Adapter na obiektyw wraz z kompletem pierścieni redukcyjnych:
ø56mm (62/63mm średnicy zewnętrznej)
lub ø50mm (57mm średnicy zewnętrznej) 
lub ø42mm (49mm średnicy zewnętrznej)
Pokrowiec
Bateria CR123A
Instrukcja, gwarancja

Gwarancja 24 miesiące, (przetwornik 12 miesięcy).

8 Przedmioty
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło