Monokular noktowizor nasadka Dipol D128 (57-62 lp/mm) +adapter

Monokular noktowizor nasadka Dipol D128 (57-62 lp/mm) +adapter

12 500,00 zł
Brutto

Nowoczesna technologia D128 wyposażony został w zaawansowany przetwornik generacji super II+.Oferuje on wysoki komfort pracy, tworząc obraz wysokiej rozdzielczości, nasycony, kontrastowy pełen szczegółów. Bez problemu można dokonać rozpoznania zwierzyny w lesie czy też osób w terenie zabudowanym.

Dostępny
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Dipol nowoczesna noktowizja w zasięgu ręki! Zapoznaj się z możliwościami jakie daje Ci monokular/nakładka D128!


Wszechstronność D128 jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem, może być z powodzeniem używany jako monokular do obserwacji dookolnej, można go również sprzęgnąć z maską na głowę by uwolnić ręce, ale co najważniejsze D128 posiada opcję połączenia z lunetą celowniczą dzięki czemu możliwe jest oddawanie strzału nawet w całkowitej ciemności! Komplet redukcji umożliwia montaż na większości lunet na rynku, sam montaż i demontaż taki trwa raptem kilka sekund.


Nowoczesne technologia D128 wyposażony został w zaawansowany przetwornik generacji II+. Oferuje on wysoki komfort pracy, tworząc obraz wysokiej rozdzielczości, nasycony, kontrastowy pełen szczegółów. Bez problemu można dokonać rozpoznania zwierzyny w lesie czy też osób w terenie zabudowanym.


Wytrzymałość istotną cechą monokularu/nakładki D128 jest jej zwarta i solidna obudowa wykonana z lekkiego aluminium pokrytego miejscami gumą. Dzięki niej urządzenie to jest odporne na wstrząsy (montaż na broni dużego kalibru), posiada wodoodporność (IPX4), a jego pełne elektroniki wnętrze jest dobrze zabezpieczone.


Kompaktowy D128 jest niezwykle małym i poręcznym noktowizorem, bez problemu zmieści w każdej kieszeni spodni. Przy zastosowaniu montażu na głowę lub też do lunety w zasadzie nie odczuwa się jego wagi, która wynosi tylko 340 gram!

D128 stanowi kwintesencje nowoczesnego noktowizora, jest mały i lekki, posiada wiele możliwości użytkowych, oferuje doskonałe parametry techniczne, jest to właściwy wybór dla wymagających użytkowników.

Dane techniczne:
-generacja: II+
-powiększenie: 1x
-ogniskowa: F27 mm
-rozdzielczość: 57-62 lp/mm
-pole widzenia: 40 st.
-zakres ostrości, m: od 0,25 ... nieskonczoności
-wymiary: 129x55x68 mm
-waga: 340 g
-zasięg wykrycia człowieka w świetle księżyca: 700 m.
-zasilanie: AA (LR6)
-czas pracy: 25 godzin

Elementy zestawu:
-nasadka noktowizor Dipol D128
-adapter MK123 (łącznik nasadki + komplet pierścieni) 
-podstawka dodatkowego iluminatora
-bateria
-pokrowiec
-dokumentacja techniczna

Gwarancja 24 miesiące, (przetwornik 12 miesięcy).

100 Przedmioty
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło