Lornetka Meostar Meopta B1 8x56

Lornetka Meopta Meostar B1 8x56

Lornetka Meopta Meostar B1 8x56 to stosunkowo nieduża i lekka propozycja lornetki o bardzo dobrym współczynniku jakości do ceny. Duże pole widzenia i dobre odwzorowanie barw zapewnią komfortową obserwację przez długi czas.

  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Lornetka Meopta Meostar B1 8x56 to stosunkowo nieduża i lekka propozycja lornetki o bardzo dobrym współczynniku jakości do ceny. Duże pole widzenia i dobre odwzorowanie barw zapewnią komfortową obserwację przez długi czas.

MeoBright 5501 - Jest to wiodąca w branży, unikalna, opatentowana jonowa powłoka soczewki, która gwarantuje 99,8% transmisję światła przez jej powierzchnię. W odróżnieniu od standardowych powłok zapobiegających działaniu ciepła i pary, nasz proces jonowania powłoki skutkuje wytworzeniem bardzo jednolitej, stabilnej i gęstej powłoki, która przepuszcza przez system optyczny więcej światła z widocznego spektrum do oka użytkownika. Jest ona również niezwykle wytrzymała i przewyższa wojskowe standardy dotyczące odporności na otarcia/zarysowania.

MeoShield – Jonowa powłoka zapewniająca wyjątkowo wytzymałą ochronę zewnętrznych powłok soczewki przed jakimikolwiek otarciami lub zarysowaniami.

Waterproof – Wszystkie lornetki Meostar B1 są 100% wodoodporne i mogą być wykorzystywane przy jakichkolwiek warunkach atmosferycznych

Fogproof – Wszystkie lornetki Meostar B1 są wypełniane azotem w celu zapewnienia ochrony przed powstawaniem „mgły” wewnątrz czy na soczewkach.

30-letnia gwarancja – Wszystkie lunety z serii MeoStar B1 posiadają specjalną 30 letnią gwarancje (po rejestracji produktu)

Dane techniczne:

Powiększenie 8 x

Obiektyw 56 mm

Pole widzenia 111 m / 1000 m

Pole widzenia 6,35 °

Odległość od oka 21,5 mm

Najkrótszy dystans do obserwacji 5 m

Średnica źrenicy wyjściowej 7 mm

Wartość zmierzchowa 21,2

Transmisja światła dziennego 88 %

Transmisja światła przy zmierzchu 80 %

Rozstaw okularów 56 mm – 74 mm

Korekta dioptryczna -3 D, +3 D

Wysokość 204 mm

Szerokość 142 mm

Głębokość 64 mm

Waga (bez osłon i paska) 1120 g

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło